2021-ben is sokszor megörvendeztettek minket clubunk sportolói.

Januárban női kéziseink románveréssel indítottak:

Februárban labdarúgóink alaposan kifestették a Megyeri csárdát:

Márciusban úszó szakosztályunk versenyzői, Mihályvári-Farkas Viktória és Verrasztó Dávid szereztek magyar bajnoki címet:

A Liu “brothers” világbajnoki címekkel ajándékozta meg egyesületünket:

Hokisaink kiélezett küzdelemben maradtak alul az Erste Liga elődöntőjében, de öröm volt az ürömben, hogy ezzel együtt miénk lett a magyar bajnoki cím, sorozatban harmadszor!

Áprilisban fiatal tornászunk, Balázs Krisztián élete első felnőtt Európa-bajnokságán döntőbe jutott:

Hokisaink a Magyar Kupában bronzérmet szereztek, miután a szlovák Extraligában szereplő Diósgyőrt legyőzték a debreceni négyesdöntő helyosztóján:

Labdarúgó csapatunk a Dózsa elleni sima győzelemmel megszerezte 32. bajnoki címünket:

Női pólósaink bronzérmesek lettek a bajnokságban:

Májusban női labdarúgó csapatunk sorozatban hatodszor nyerte meg a Magyar Kupát:

Női kéziseink bronzérmet szereztek a Magyar Kupa négyesdöntőjében:

A Honvéd elleni győzelem után labdarúgó csapatunk az Üllői úton ünnepelte meg a 32. bajnoki címet, amely előtt össznépi “vásárlásra” jöttek össze a szurkolók:

Női tekéseink megnyerték a Szuperligát:

Női labdarúgó csapatunk duplázott, a kupagyőzelem mellé a bajnoki címet is begyűjtötte:

Női kéziseink csodát tettek, megnyerték a magyar bajnokságot:

Férfi vízilabda csapatunk bronzérmes lett az OBI-ben, a kvázi elcsalt elődöntő után a BVSC elleni helyosztót megnyertük:

Mihályvári-Farkas Viktória 400m vegyesen ezüstérmes lett az Európa-bajnokságon:

Júniusban öregfiúk csapatunk aranyéremmel zárt a bajnokságban:

Pólósaink ezüstérmet szereztek a Bajnokok Ligája Final8-ben:

Kozák Danuta Európa-bajnoki címmel kezdte meg az “aranygyártást”:

Júliusban Verrasztó Dávid 400m vegyesen 4. helyen végzett a tokiói olimpián:

Mihályvári-Farkas Viktória Tokióban döntőt úszott 400m vegyesen és 6. lett, 1500m gyorson pedig egyéni csúcsot úszott:

Augusztusban Kozák Danuta K2-500-on bronzérmes, K4-500-on pedig aranyérmes lett Tokióban:

A női vízilabda válogatott bronzérmes lett az olimpián:

Ahogy a férfi vízilabda válogatott is a harmadik helyen végzett Tokióban:

A tokiói paralimpián Lévay Petra 9. lett triatlonban, Ocelka Róbert több kerékpárszámban is indult, új magyar csúcsot is ment:

Férfi labdarúgó csapatunk bejutott az Európa Liga csoportkörébe:

Szeptemberben atlétika szakosztályunk aranyérmes lett a csapatbajnokságon:

Kozák Danuta K2-500-on világbajnoki címet ünnepelhetett:

Női kéziseink a Bajnokok Ligájában idegenben győzték le a Rosztov Don együttesét:

Hokisaink elhódították a Szuperkupát:

Októberben jégkorong szakosztályunk Kontinentális Kupa fordulót rendezett, ahol remekül teljesített csapatunk, a körbeverés azonban nem nekünk kedvezett, mindössze egy gólon múlott a továbbjutásunk:

Novemberben kézis lányaink legyőzték a Bukarestet a Bajnokok Ligájában:

Férfi kéziseink igazi fradista erényeket csillogtattak a Csurgó elleni bajnokin:

Decemberben férfi pólósaink megnyerték a Magyar Kupát:

Labdarúgóink megszerezték a Fradi első európai csoportkörös győzelmét a Bayer Leverkusen ellen: