NB I — 2026-27

# Csapat M GY-D-V GK P xP Pont − xP H/I
1 Felcsút 9 6-0-3 14-10 18 13.2 — 50/75
2 Vasas 9 4-3-2 18-12 15 10.6 — 58/58
3 Győr 9 4-3-2 16-11 15 11.0 — 75/50
4 MOL Dózsa 9 4-3-2 18-14 15 11.0 — 83/33
5 Paks 9 4-2-3 19-17 14 8.9 — 58/33
6 Ferencváros 8 3-4-1 12-9 13 13.2 — 33/67
7 Várda 9 2-4-3 10-11 10 9.8 — 20/67
8 DVSC 9 2-4-3 13-16 10 11.2 — 33/44
9 MTK 9 2-3-4 15-17 9 12.9 — 40/33
10 ZTE 9 3-0-6 12-18 9 7.8 — 67/0
11 Nyíregyháza 9 2-2-5 10-19 8 12.8 — 67/0
12 Honvéd 8 1-4-3 12-15 7 9.5 — 44/17
Csapat xG Gól G/xG Lövés Kapura Beadás Szöglet Tizenhaton belül Támadó párharc
Felcsút 8 meccs 2.21 1.6 0.74 13.6 4.5 16.4 5.8 22.8 42.1%
Vasas 8 meccs 1.88 2.1 1.13 14.3 5.1 11.6 4.4 19.1 47.3%
Győr 8 meccs 2.13 2.0 0.94 12.8 4.1 10.8 3.5 17.6 50.5%
MOL Dózsa 8 meccs 2.02 2.1 1.05 13.8 6.3 11.0 3.4 19.5 48.8%
Paks 8 meccs 1.89 2.0 1.06 17.0 6.6 23.9 6.6 24.9 42.3%
Ferencváros 7 meccs 2.46 1.6 0.64 15.0 5.0 21.6 4.4 24.0 49.9%
Várda 8 meccs 1.44 1.1 0.78 13.1 3.4 13.4 5.1 19.5 51.1%
DVSC 8 meccs 2.04 1.5 0.73 14.5 4.8 17.9 8.3 24.8 47.0%
MTK 8 meccs 2.21 1.9 0.85 16.0 7.1 12.4 4.6 21.9 49.4%
ZTE 8 meccs 1.29 0.9 0.68 11.6 3.8 10.9 4.1 18.5 42.2%
Nyíregyháza 8 meccs 1.97 1.1 0.57 18.0 6.0 17.6 5.5 23.6 48.3%
Honvéd 7 meccs 1.60 1.6 0.98 15.6 5.6 15.6 4.6 21.4 40.9%
Csapat xG ellene Kapott gól G/xG ellene Ellene lövés Védekező párharc PPDA Szabálytalanság Sárga/Piros
Felcsút 8 meccs 1.68 1.3 0.74 15.0 49.8% 12.85 15.3 2.4/0.3
Vasas 8 meccs 2.08 1.4 0.66 14.1 53.6% 11.27 13.5 2.1/0.4
Győr 8 meccs 2.23 1.3 0.56 18.3 55.3% 14.35 11.3 2.4/0.0
MOL Dózsa 8 meccs 2.01 1.6 0.81 15.3 49.9% 9.76 13.9 1.4/0.0
Paks 8 meccs 2.51 2.1 0.85 14.8 56.3% 10.12 12.1 1.9/0.1
Ferencváros 7 meccs 1.64 1.1 0.70 10.4 53.2% 7.38 16.1 1.9/0.0
Várda 8 meccs 1.90 1.3 0.66 16.6 53.8% 11.79 13.8 1.4/0.1
DVSC 8 meccs 1.97 1.9 0.95 16.1 52.8% 9.20 13.6 2.6/0.1
MTK 8 meccs 1.85 1.8 0.95 14.3 54.8% 12.50 12.0 1.9/0.0
ZTE 8 meccs 2.01 2.1 1.06 14.5 53.0% 16.40 10.9 2.0/0.1
Nyíregyháza 8 meccs 1.49 1.8 1.18 11.4 51.7% 7.04 17.6 3.3/0.3
Honvéd 7 meccs 1.70 2.0 1.18 13.7 55.8% 12.16 12.9 3.0/0.1
Csapat Labdabirtoklás Passz Passzpontosság Tempó Mély passz
Felcsút 8 meccs 47.8% 403.1 81.3% 17.3 6.6
Vasas 8 meccs 49.9% 416.1 83.8% 16.9 6.6
Győr 8 meccs 49.4% 405.3 82.8% 17.1 7.0
MOL Dózsa 8 meccs 49.6% 375.5 80.1% 16.9 7.0
Paks 8 meccs 48.8% 374.4 74.2% 16.6 8.0
Ferencváros 7 meccs 58.9% 467.3 81.7% 16.7 8.9
Várda 8 meccs 43.8% 321.9 76.2% 16.3 5.3
DVSC 8 meccs 54.3% 373.1 78.0% 15.6 7.9
MTK 8 meccs 51.0% 439.5 82.5% 17.3 8.4
ZTE 8 meccs 48.5% 402.9 82.8% 15.7 5.9
Nyíregyháza 8 meccs 49.8% 357.3 77.1% 17.3 7.5
Honvéd 7 meccs 49.2% 399.1 79.1% 16.8 6.6

H/I: a hazai és az idegenbeli mérkőzéseken megszerzett pont a megszerezhetőhöz mérve. A 33/50 azt jelenti, hogy otthon a pontok harmada, idegenben a fele jött össze — a saját feltöltött mérkőzésekből számolva.

A helyezés, a mérkőzésszám és a pont a bajnokság hivatalos tabellájából jön — a holtversenyeket is az ottani szabályok bontják. A modelloszlopok a Wyscout csapatszintű exportjaiból.

* Ezekhez a csapatokhoz nincs meg minden mérkőzés adata, ezért a Pont − xP oszlop náluk üres: Felcsút: 8 / 9 · Vasas: 8 / 9 · Győr: 8 / 9 · MOL Dózsa: 8 / 9 · Paks: 8 / 9 · Ferencváros: 7 / 8 · Várda: 8 / 9 · DVSC: 8 / 9 · MTK: 8 / 9 · ZTE: 8 / 9 · Nyíregyháza: 8 / 9 · Honvéd: 7 / 8.

Európa-liga — 2026-27

# Csapat M GY-D-V G P Forma
1 Juventus 1 1-0-0 5-0 3 GY
2 Crystal Palace 1 1-0-0 4-0 3 GY
3 Sparta Praha 1 1-0-0 4-1 3 GY
4 Beşiktaş 1 1-0-0 4-1 3 GY
5 Union St. Gilloise 1 1-0-0 3-0 3 GY
6 Ferencváros 1 1-0-0 3-1 3 GY
7 Benfica 1 1-0-0 2-0 3 GY
8 Bayer Leverkusen 1 1-0-0 2-0 3 GY
9 OFI 1 1-0-0 2-0 3 GY
10 Bournemouth 1 1-0-0 2-1 3 GY
11 Lyon 1 1-0-0 2-1 3 GY
12 Torreense 1 1-0-0 2-1 3 GY
13 Olympiakos Piraeus 1 1-0-0 2-1 3 GY
14 Red Bull Salzburg 1 1-0-0 1-0 3 GY
15 Sunderland 1 1-0-0 1-0 3 GY
16 Omonia Nicosia 1 1-0-0 1-0 3 GY
17 Sturm Graz 1 0-1-0 0-0 1 D
18 Rennes 1 0-1-0 0-0 1 D
19 Dinamo Zagreb 1 0-1-0 0-0 1 D
20 Hapoel Beer Sheva 1 0-1-0 0-0 1 D
21 Jagiellonia 1 0-0-1 1-2 0 V
22 Real Sociedad 1 0-0-1 1-2 0 V
23 Anderlecht 1 0-0-1 1-2 0 V
24 Lillestrom 1 0-0-1 1-2 0 V
25 Celta Vigo 1 0-0-1 0-1 0 V
26 AZ Alkmaar 1 0-0-1 0-1 0 V
27 Levski Sofia 1 0-0-1 0-1 0 V
28 Celtic 1 0-0-1 1-3 0 V
29 1899 Hoffenheim 1 0-0-1 0-2 0 V
30 AC Milan 1 0-0-1 0-2 0 V
31 Celje 1 0-0-1 0-2 0 V
32 Marseille 1 0-0-1 1-4 0 V
33 Ararat-Armenia 1 0-0-1 1-4 0 V
34 Plzen 1 0-0-1 0-3 0 V
35 Lech Poznan 1 0-0-1 0-4 0 V
36 NEC Nijmegen 1 0-0-1 0-5 0 V
Csapat Gól Lövés Kapura lövés Labdabirtoklás Szöglet Passzpontosság
Juventus 1 meccs 5.0 11.0 7.0 48.0% 0.0 89.4%
Crystal Palace 1 meccs 4.0 16.0 6.0 53.0% 6.0 87.7%
Sparta Praha 1 meccs 4.0 23.0 8.0 67.0% 13.0 89.3%
Beşiktaş 1 meccs 4.0 18.0 7.0 54.0% 3.0 87.4%
Union St. Gilloise 1 meccs 3.0 22.0 13.0 51.0% 1.0 85.0%
Ferencváros 1 meccs 3.0 14.0 6.0 37.0% 3.0 79.8%
Benfica 1 meccs 2.0 11.0 4.0 40.0% 1.0 84.8%
Bayer Leverkusen 1 meccs 2.0 17.0 8.0 56.0% 6.0 88.2%
OFI 1 meccs 2.0 9.0 3.0 33.0% 4.0 63.9%
Bournemouth 1 meccs 2.0 11.0 3.0 46.0% 3.0 76.2%
Lyon 1 meccs 2.0 13.0 10.0 42.0% 4.0 78.3%
Torreense 1 meccs 2.0 11.0 3.0 33.0% 2.0 75.1%
Olympiakos Piraeus 1 meccs 2.0 25.0 6.0 58.0% 13.0 82.7%
Red Bull Salzburg 1 meccs 1.0 12.0 7.0 54.0% 4.0 85.8%
Sunderland 1 meccs 1.0 20.0 5.0 45.0% 12.0 78.3%
Omonia Nicosia 1 meccs 1.0 11.0 5.0 46.0% 3.0 86.6%
Sturm Graz 1 meccs 0.0 11.0 4.0 38.0% 5.0 65.0%
Rennes 1 meccs 0.0 23.0 5.0 62.0% 4.0 82.8%
Dinamo Zagreb 1 meccs 0.0 7.0 1.0 34.0% 2.0 74.9%
Hapoel Beer Sheva 1 meccs 0.0 15.0 2.0 66.0% 6.0 89.0%
Jagiellonia 1 meccs 1.0 4.0 3.0 42.0% 0.0 76.1%
Real Sociedad 1 meccs 1.0 16.0 5.0 54.0% 10.0 84.0%
Anderlecht 1 meccs 1.0 14.0 5.0 58.0% 6.0 83.4%
Lillestrom 1 meccs 1.0 25.0 6.0 67.0% 11.0 86.9%
Celta Vigo 1 meccs 0.0 19.0 5.0 54.0% 10.0 92.0%
AZ Alkmaar 1 meccs 0.0 11.0 2.0 55.0% 5.0 82.2%
Levski Sofia 1 meccs 0.0 14.0 0.0 46.0% 5.0 86.4%
Celtic 1 meccs 1.0 16.0 4.0 63.0% 11.0 89.7%
1899 Hoffenheim 1 meccs 0.0 21.0 5.0 67.0% 8.0 85.6%
AC Milan 1 meccs 0.0 17.0 4.0 60.0% 10.0 91.9%
Celje 1 meccs 0.0 5.0 3.0 44.0% 2.0 88.2%
Marseille 1 meccs 1.0 14.0 3.0 46.0% 3.0 86.2%
Ararat-Armenia 1 meccs 1.0 13.0 2.0 33.0% 2.0 83.3%
Plzen 1 meccs 0.0 14.0 5.0 49.0% 5.0 78.6%
Lech Poznan 1 meccs 0.0 17.0 6.0 47.0% 5.0 83.6%
NEC Nijmegen 1 meccs 0.0 11.0 3.0 52.0% 1.0 90.0%
Csapat Kapott gól Kapott lövés Kapott kapura lövés Védés Szabálytalanság Sárga lap Piros lap Les
Juventus 1 meccs 0.0 11.0 3.0 3.0 9.0 1.0 0.0 1.0
Crystal Palace 1 meccs 0.0 17.0 6.0 6.0 11.0 0.0 0.0 3.0
Sparta Praha 1 meccs 1.0 13.0 2.0 1.0 19.0 0.0 0.0 2.0
Beşiktaş 1 meccs 1.0 14.0 3.0 2.0 11.0 2.0 0.0 1.0
Union St. Gilloise 1 meccs 0.0 14.0 5.0 4.0 11.0 2.0 0.0 3.0
Ferencváros 1 meccs 1.0 16.0 4.0 3.0 14.0 2.0 0.0 1.0
Benfica 1 meccs 0.0 17.0 4.0 4.0 12.0 5.0 0.0 3.0
Bayer Leverkusen 1 meccs 0.0 5.0 3.0 3.0 16.0 0.0 0.0 2.0
OFI 1 meccs 0.0 21.0 5.0 5.0 8.0 2.0 0.0 2.0
Bournemouth 1 meccs 1.0 16.0 5.0 4.0 13.0 3.0 0.0 4.0
Lyon 1 meccs 1.0 14.0 5.0 3.0 12.0 2.0 0.0 5.0
Torreense 1 meccs 1.0 25.0 6.0 4.0 14.0 3.0 1.0 0.0
Olympiakos Piraeus 1 meccs 1.0 4.0 3.0 3.0 10.0 2.0 0.0 1.0
Red Bull Salzburg 1 meccs 0.0 14.0 0.0 0.0 21.0 5.0 0.0 0.0
Sunderland 1 meccs 0.0 11.0 2.0 2.0 14.0 3.0 0.0 1.0
Omonia Nicosia 1 meccs 0.0 19.0 5.0 4.0 4.0 0.0 0.0 1.0
Sturm Graz 1 meccs 0.0 23.0 5.0 5.0 12.0 2.0 0.0 1.0
Rennes 1 meccs 0.0 11.0 4.0 4.0 6.0 0.0 0.0 4.0
Dinamo Zagreb 1 meccs 0.0 15.0 2.0 2.0 13.0 0.0 0.0 1.0
Hapoel Beer Sheva 1 meccs 0.0 7.0 1.0 1.0 10.0 0.0 0.0 1.0
Jagiellonia 1 meccs 2.0 25.0 6.0 4.0 13.0 3.0 0.0 2.0
Real Sociedad 1 meccs 2.0 11.0 3.0 1.0 14.0 3.0 0.0 1.0
Anderlecht 1 meccs 2.0 13.0 10.0 8.0 14.0 0.0 0.0 3.0
Lillestrom 1 meccs 2.0 11.0 3.0 1.0 14.0 1.0 0.0 1.0
Celta Vigo 1 meccs 1.0 11.0 5.0 4.0 15.0 1.0 0.0 2.0
AZ Alkmaar 1 meccs 1.0 20.0 5.0 4.0 13.0 2.0 0.0 0.0
Levski Sofia 1 meccs 1.0 12.0 7.0 6.0 9.0 1.0 0.0 0.0
Celtic 1 meccs 3.0 14.0 6.0 3.0 18.0 0.0 0.0 1.0
1899 Hoffenheim 1 meccs 2.0 9.0 3.0 1.0 23.0 3.0 0.0 3.0
AC Milan 1 meccs 2.0 11.0 4.0 2.0 14.0 1.0 0.0 0.0
Celje 1 meccs 2.0 17.0 8.0 7.0 10.0 0.0 0.0 1.0
Marseille 1 meccs 4.0 18.0 7.0 3.0 12.0 1.0 0.0 0.0
Ararat-Armenia 1 meccs 4.0 23.0 8.0 3.0 16.0 3.0 0.0 2.0
Plzen 1 meccs 3.0 22.0 13.0 10.0 13.0 2.0 0.0 0.0
Lech Poznan 1 meccs 4.0 16.0 6.0 2.0 7.0 1.0 1.0 0.0
NEC Nijmegen 1 meccs 5.0 11.0 7.0 2.0 19.0 1.0 0.0 0.0

A sorrend az API-Football hivatalos tabellája. Az átlagokat mi számoljuk, mérkőzésenként, az onnan letöltött meccsstatisztikákból — a klub neve mellett ott van, hány mérkőzésből.

Az xG-oszlopokat most nem mutatjuk: a letöltött mérkőzések egy részéhez nem érkezett várható gól, és egy olyan átlag, amelyikből hiányzik néhány meccs, nem a csapatokat rangsorolná, hanem az adatlefedettséget.