Debrecenben zajlik az olimpiai kvalifikációs sorozat. (tovább…)
Clubunk korcsolyázói ezúttal Debrecenben lépnek jégre a Világkupában. (tovább…)
Magyarországon folytatódik majd a sorozat. (tovább…)
A Világkupa sorozat japánban folytatódik. (tovább…)
Az Újvidéké lett a bronzmeccs. (tovább…)
A csehek túl nagy falatnak bizonyultak, így a harmadik helyért guríthatnak a lányok – élőben nézheted a tizenegykor kezdődő találkozót. (tovább…)
Tekéseink a cseh KK Slovan Rosice együttesével mérkőznek meg. Hajrá, Fradi! (tovább…)
Így holnap az elődöntőben a cseh KK Slovan Rosice ellen guríthatnak a lányok. Mindent bele! (tovább…)
Tekéseink a tegnapi napot az 5. helyen zárták, ma 9 órától folytatják a gurítást, a cél a legjobb négy! Az elmúlt hetek Szuperliga eredményeit is olvashatjátok. (tovább…)
Csak a hazai pályán versenyző horvát világbajnok előzte meg tornászunkat. (tovább…)
Nyújtón szerepelt kiválóan clubunk tornásza. (tovább…)
Arany, ezüst és bronz is jutott a „kalapba”. (tovább…)
Mindkétszer 500 méteres távon. (tovább…)
Az újra edzésbe álló John-Henry Kruegerrel is beszélgettek. (tovább…)
A férfi váltó 5000 méteren szokatlanul szoros befutó után lett első – holtversenyben. (tovább…)
Biczó Bence nyerte – a Duna Arénából a Verrasztó-testvérek is hoztak érmeket: egy ezüstöt és egy bronzot. (tovább…)
Boncsér Krisztián és Ryan Sheppard az OB-ről, míg Babos Ádám a Világkupáról nyilatkozott. (tovább…)
És egyből aranyérmet nyertek – clubunk pólósával, Szilárddal és fivérével, Dáviddal beszélgettek a Reggeli Startban. Szili Német Tonival együtt is meghívott vendég volt a televízióban. (tovább…)
Hazaérkezett Berlinből a Világkupa-győztes magyar válogatott – clubunk pólósát, Szilárdot kérdezték. (tovább…)
Lesimáztuk az ausztrálokat a Berlinben rendezett esemény fináléjában. (tovább…)
















