Háromnegyed hatkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Videoton 3-5 Ferencváros
Gólok: Lisztes, Ramírez, Traoré, Varga, Zachariassen

Vége, egy szórakoztató, valószínűleg sokáig emlékezetes maradó meccsen volt egy rövidzárlatunk, de azt is megmutattuk, hogy tudunk egy ilyenre jól is reagálni.

90+4′ Kodro rúgott Makreckis után, minimum sárga…

90+1′ Kodro lőtt fölé, veszélytelen volt.

90′ 5 perc a ráadás.

90′ Most Sigit kell ápolni, csere már nincs.

88′ Abu Fani kér ápolást…

83′ 5 védőre álltunk át, nem meglepő módon.

82′ Csere: Knoester és Katona jön be Traoré és Zachariassen helyére.

81′ Zachariassen beadását Varga pörgetné kapura, de blokkolják.

79′ Ramírez beadását Varga fejeli rá, Kovácsé.

77′ Makreckis labdaszerzéssel indul meg, Traorét indítja, aki elesik a saját lábában…

76′ Tokmac éles szögből lő a kapusba.

74′ Csere: Lisztest váltja Tokmac.

71′ GÓÓÓL!!!
Szabadrúgás, Abu Fani – a hosszúra tekeri, ahol Traoré várja üresen a labdát és fejjel mattolja Kovácsot, 5-3! Abu Fani mesterhármast szerez gólpasszokból.

66′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani körömpasszal játszik Vargához, aki lefordul a védőjéről és kilövi a hosszút, 4-3!

64′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani ad hibátlan labdát a kiugró Zachariassennek, Kristoffer pedig külsővel ellövi Kovács mellett, megint iksz!

63′ Nagy helyzetet hagytunk ki, Lisztes beadását Varga elől tisztázzák, de Zachariassen elé pattan, aki a blokkba lővi azt végül.

59′ Csere: Abu Fani és Varga áll be Owusu és Baráth helyére.

58′ Gól…
Baráth lőné ki a labdát, de egy fehérvárit talál el, a lepattanót megszerzik, majd Kodro Cissé lábai közt lövi be a harmadikat, 2-3…

56′ Makreckis 24-ról küld rá egy lecsorgót, Kovács szögletre üti.

53′ Gól…
Cissé csúsztat ki egy beadást szögletre, az abból érkező beadásból Kodro egyenlít fejjel, 2-2.

48′ Baráth késik el a félpályánál egy szereléssel, jogos a sárga lap.

47′ Előbb Kodro, majd Kastrati lő, úgy kezdtünk, mint ahogy az első félidőt abbahagytuk.

46′ Folytatódik a meccs, nincs csere.

Félidő, az utolsó perces szerencsétlenkedés után szorosabb lett az állás, de a játék nem rossz eddig.

44′ Gól…
Mmaee, Cissé és Makreckis is figyelmetlen, így a pattogó labdát kapura tudja tenni Kastrati, Ramírez hiába próbál tisztázni, csak a keresztlécet találja el, onnan meg a hálóba megy a labda, 2-1.

43′ Gyors kontrát vezetünk, Lisztes egy szép csel után a blokkba lő, majd Ramírez is, utóbbi kipattanójával Kastrati indul meg, ez sem veszélytelen, szöglet lesz belőle.

39′ Owusu ér el egy hosszú labdát, majd befelé cselez, végül Zachariassenhez játszik, aki a blokkba lő.

36′ Baráth egy labdaszerzés után indítja Traorét, épphogy hosszú, Kovács odaér rá, centiken múlott.

33′ Schön fejelt mellé egy beadást.

27′ GÓÓÓL!!!
25 méterről jöhetünk szabadrúgással, Ramírez fut neki hosszan, a „beépített” embereink szétugranak, a bomba pedig bevágódik a hosszúba, óriási gól, 2-0!

27′ Kastrati lő az égbe egy szöglet után.

17′ Lisztest csapta arcon Spandler, Bognár nem látta…

16′ Kodro a tizenhatodik percben tizenhatról lőtt, Dini simán fogja.

13′ GÓÓÓL!!!
Letámadjuk a fehérvári védelmet, Besétől így Owusu szerez labdát, majd Liszteshez passzol, aki könnyedén ellövi Kovács alatt a kapuba, 1-0!

10′ Lisztes harcol ki egy szögletet, Ramírez adja be, a kapu torkából húzták ki a hazaiak végül.

8′ Csendesen folydogál a meccs egyelőre.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

17:43 A mieink fehér-zöldben, a hazaiak piros-kékben játszanak majd.

17:24 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, Mmaee, Cissé, Ramírez – Sigér, Baráth – Traoré, Zachariassen, Lisztes – Owusu
Cserék: Varga Á., Knoester, Pászka, Abu Fani, Ben Romadan, Gojak, Tokmac, Katona, Varga B., Marquinhos

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.