Háromnegyed háromkor kezdünk a Bozsik Arénában. Hajrá, Fradi!

Honvéd 0-1 Ferencváros
Gól: Tokmac

Vége, nagyon harcosan, fegyelmezetten játszottunk, sokkal veszélyesebben is, annak ellenére, hogy 70 percet emberhátrányban voltunk.

94′ Még egy hazai szöglet, Szappanos is a kapunknál, végül Machach teszi nagyon mellé.

92′ Dini most Nono 21 méteres lövését védi magabiztosan.

90′ 3 perc a hosszabbítás.

87′ Samy kapott sárgát.

87′ A kint álló Szappanoson emelné át a labdát Vécsei a kezdőkörből, nem sokkal megy fölé, jó próbálkozás volt.

83′ Balogh 15 méteres lövését védi remekül Dini, ez volt az első hárítása.

80′ Wingo lő Uzini labdájából, Szappanos nagyot véd.

77′ Eppel fejel mellé.

76′ Ryan labdaszerzés után remek cselekkel kerül lövőhelyzetbe, majd a kapufára lő, a labdát Somalia fél méterről nem tudja betuszkolni, mert Szappanos hatalmasat ment.

73′ Samy fejel fölé Uzuni szabadból beadott labdája után.

69′ Ivószünet.

66′ Eppel fejelhetne kapura 5 méterről, méterekkel mellé.

65′ Csere: Toki és Zachariassen megy le, Somalia és Uzuni jön be.

61′ Remek és gyors kontra végén Ryan kétszer is lőhetett volna, de nem lesz belőle semmi.

59′ Nagy Dominik lövését Vécsei tisztázza szögletre.

55′ Tamás lő mellé 18-ról.

51′ Zachariassent rúgja fel Batik.

49′ Hidi fejel fölé 8-ról.

48′ Vécsei indulna kontrára, Zsótér lerántja.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, jobbak vagyunk, a Honvéd egyelőre nem tud mit kezdeni az emberelőnnyel. Karakó a kiállításnál jól döntött, azonban mezőnyben erősen hülye. A hivatalos nézőszám: 4046.

46′ Egy felívelést szed le Bőle elől Dini.

45′ 2 perc a ráadás.

43′ Vécsei labdaszerzése után remek kontra, Toki Civicnek teszi ki, majd a beadás szögletre pattan. A kipattanó után Zachariassen lövését a jobbalsó sarokból tolja ki Szappanos bravúrral.

41′ Ryan készít le remekül Tokinak, aki 15-ről lő, mellé.

31′ Ryan kap lapot, de hogy miért? Karakó nagyon nem szereti…

29′ Ryan a tizenhatos bal oldalán húzogat, majd fölé lő.

27′ Ivószünet.

26′ Csere: Wingo jön Zubkov helyére.

23′ Botka kiáll piros lappal
Nagy Dominik lép ki, Endi lerántja a karjánál fogva, jogos. Szabadrúgás jön 20 méterről, a sorfalba lövik.

18′ Ryan törne remekül kapura, lerázza a védőjét, Karakó szerint szabálytalanul…

16′ GÓÓÓL!!!
Vécsei tizenhétről leadott lövése a blokkról Toki elé pattant, aki 12-ről lőtt, a labda megpattant és a kapuba vágódott, 1-0!

10′ Toki lő 20-ról, mellé.

9′ Civic szép cselei után szerelnek a hazaiak, de Zubkov visszaszerzi a labdát és kiharcol egy szögletet, az veszélytelen.

1′ Kezdődik a találkozó.

14:44 Mindkét csapat csíkos mezben, a mieink zöld-fehérben, a hazaiak piros-feketében.

13:51 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, S. Mmaee, Civic – Vécsei, Laidouni, Zachariassen – Zubkov, R. Mmaee, Tokmac
Cserék: Bogdán, Dvali, Csontos, Wingo, Cabraja, Somalia, Loncar, Uzuni, Gavrity

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.