Felcsút 4-1 Ferencváros
Gól: Spirovski

19:58 Lovrencsics megy ki a szurkolókhoz
Rövid eszmecsere zajlott a lelátó előtti lépcsőn, utána pedig felzúgott a “Mindent bele!”.

Vége – az első félidő még nem nézett ki rosszul, nem úgy, mint a második, amelyben helyzetünk is talán csak egy nagyobb akadt, a pontrúgásaink sem jelentettek nagy veszélyt, miközben az egyéni hibák számát sem tudtuk csökkenteni, rengeteg eladott labdánk volt, ezt pedig kegyetlenül megbüntette ellenfelünk és magabiztos győzelmet aratott.

90′ Három perc a ráadás.

90′ Sárga lap
Knezevic kapja kakaskodásért.

88′ Csere: Sós le, Kiss be.

85′ Lovrencsics marad lent
Összefejelt az egyik felcsútival.

84′ Gól…
Urblík ugrik ki és átemeli Grófot, szétestünk teljesen, szól a “K*rva gyenge!”.

83′ Lövés
Egy csel után Isael veszi célba a rövid alsót, de mellé megy.

81′ Hazai csere: Van Nieff le, Spandler be.

79′ Gól…
Henty ment el a szélen, a beadása után nem tudunk felszabadítani, Urblík pedig felvarrja a balfelsőbe, 3-1…

77′ Cserélünk: Leandro megy le, a helyére Boli érkezik. Leo a csk-szalagot Lovrencsicsnek adja át.

76′ Újabb szöglet
Henty tekert Knezevic elé, Frimpong szépen szerelt. Gróf öklözi ki.

73′ Hazai szöglet
Folyamatosan elveszítjük a labdákat. A sarokrúgás utáni fejest felszabadítjuk.

67′ Szöglet
Varga tekeri be, de szabadrúgás kifelé.

65′ Újabb csere: Szerető le, Lovrencsics be.

61′ Cserélünk: Bőle Lukács helyére Isael áll be.

61′ Sárga lap
Henty kezezés után lő gólt, ezt érvényteleníti Berke, majd Varga Roli kap lapot reklamálásért.

57′ Gól…
A sértett értékesíti, 2-1 oda.

57′ Büntető…
Eladjuk a labdát, megindul a Felcsút, végül Gróf hozzáér Knezevichez, aki elesik tizenegyes.

51′ Sárga lap
Bőle kapja, miután kint volt a keze egy párharcnál.

48′ Bőle!
Szerető viszi le az alapvonalig, elfekteti a védőt, majd Bőléhez játszik vissza, aki befelé tör és a hosszúra lő, szöglet. Ami után újabb szöglet egy kis fegyelmezés után. Ezt pedig kifejelik.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő – jobb a játék képe, mint a hétközi meccsen, de érezhető, hogy sok a változtatás és így a pontatlanság is – utóbbiból mindkét oldalon, a gólok is ezekből születtek. Mindent bele a folytatásban!

42′ Szöglet
Szerető harcolta ki, kifejelik, majd Sós marad lent, megáll a játék.

40′ Gól…
Eladjuk a labdát, Vanecek luftot rúg, az így Sós elé kerül, aki 15-ről bebikázza, 1-1.

39′ Hazai helyzet
Knezevic ível a védőink mögé a hosszúra, Nagy érkezik, mellé lövi, ez veszélyes volt.

30′ Kontra
Knezevic megy el szépen a bal szélen, de végül az alapvonalnál elfogy a tudománya.

29′ Priskin!
Spirovski ugratja ki Vargát, aki befutja a hosszú labdát, majd bead, Priskin érkezik rá és fejel, Hegedüs repül, a labda pedig a kapufa mellett centikkel megy kirúgásra.

26′ Sárga lap
Henty üt oda Spirovskinak.

25′ Szerető-szlalom
Krisztofer három felcsútit is kicselez, remek egyéni megmozdulás, az akció végén beadunk, Varga esik el a büntetőterületen belül, reklamál is, a síp néma marad.

23′ Cserél a Felcsút:
A fiatal Radics megy le, helyére Urblík áll be.

22′ Hazai löket
Távolról, blokkoljuk, így Gróf könnyedén szedi össze.

20′ De szép volt!
Újabb labdaszerzés után Varga Roli fűzte be a felcsúti védőket, helyzetet sajnos nem sikerült utána kialakítani, de a mozdulat nagyon szép volt.

17′ Óóó…
Újabb szerzett labda, Priskin teszi ki Vargának, Roli lövésébe belelépnek, így szöglet lesz. Amiből komoly veszély nem alakul ki.

11′ GÓÓÓL!!!
Eladják a felcsútiak a labdát, Priskint felrúgják, előnyszabály, Spirovski mehet egyedül a kapura és gyönyörűen tekeri el Hegedüs mellett, 1-0! A szabálytalanságért utólag sárga lap is villan.

10′ Újabb Felcsút helyzet
Egymást zavarjuk, így nem miénk a labda, Henty Knezevicet ugratja ki, a beadást pedig Vanecek küldi fölé.

9′ Sárga lap
Radics csúszik oda Civicnek szabálytalanul.

8′ Gróf!
Összjáték után a tizenhatoson belülről Vanecek küldi rá, kapusunk hárít. Majd kontrát indítunk, ami után szöglettel jöhetünk, abból nem alakul ki veszély.

7′ Majdnem ziccer
Előrevágjuk a labdát, a félpályán még innen indultunk, fejjel csúsztatjuk meg, de egy picit hosszú, így Hegedüs tisztáz. A következő támadásból a túloldalon Henty lő távolról fölé.

3′ Támadunk
Többször is beadással próbálkozunk, helyzet nem lesz, majd Bőlét tartják fel, de mehet tovább.

1′ Indul a játék
A Felcsút kezdi a meccset, a vendégszektor felé támadunk.

17:57 Hamarosan kezdődik a meccs
Szétveti a tetőt a Felcsút-induló, a hazaiak fehérben, mi a zöld-fehér keresztcsíkos felszerelésben vonulunk ki a pályára.

17:38 Szergej Rebrov

Nincs első és második csapat, egy héten két meccsünk van, az én döntésem, hogy ki játszik az egyiken és ki a másikon. Ez a helyzet minden játékosnak jó, hiszen megmutathatják magukat. Ellenfelünk jó csapat, jól támadnak, a Videoton, nem, bocsánat, a Fehérvár ellen is sok helyzetet alakítottak ki. Jó játékosaik vannak, úgy gondolom, hogy tisztában vagyok a játékrendszerükkel.

17:29 A mai csapat: Gróf – Szerető, Botka, Frimpong, Leandro, Civic – Spirovski, Ignyatenko – Varga, Priskin, Bőle

Cserék: Dibusz, Lovrencsics, Rui Pedro, Dvali, Csonka, Boli, Isael