Ötkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Felcsút 1-1 Ferencváros
Gól: Zachariassen

Vége, magunknak köszönhetjük elsősorban, az első félidőben lefociztuk őket, majd összehoztunk egy gólt. Bogár azonban megint asszisztált a Felcsút favágó játékához.

90+1′ Slagveer nem tudja kapura tenni a labdát nagy helyzetben.

90′ 3 perc a ráadás.

87′ Zachariassen kap remek labdát Marquinhostól, megint blokkolják…

83′ Zachariassen passzából Marquinhos betalál, de lesen volt játékosunk.

76′ Csere: Botka és Traoré helyére Gojak és Lisztes érkezik.

73′ Makreckis indul meg, Markek védi a lövést, Traoré nem tudja átemelni a kipattanóból a kapust.

70′ Gruber beállt, majd lekönyökli Cissét, elmarad a sárga lap ezúttal is.

68′ Makreckis teszi vissza Botkának, aki a blokkba lő.

64′ Makreckist lerúgja a sárgás Favorov, a középpályásunk lent marad, az induló támadásból pedig Nagy lő kapufát.

60′ Most Nagy Zsolt kap sárga lapot a Cissé elleni szabálytalanságért.

57′ Gól…
Nagy Zsolt sarkazásával lép ki Colley és elteszi Dénes mellett a kapuba, 1-1…

55′ Traorét fejberúgja Colley…

50′ Pesity teszi rá azonnal Marquinhos passzát, Markek fogja.

49′ Makreckis cselezi át a hazai védelmet, majd bead, elmegy a kapu előtt, senki nem számított rá. Majd a hazaiak kontráját is ő állítja meg.

46′ Folytatódik a meccs, Makreckis indul meg, majd lő, fölé.

Félidő, ahogy mindig, a hazaiak ezúttal is betolták a buszt, a gólunkig a félpályán sem jutottak nagyon túl. 10 percig próbáltak agresszívan letámadni, majd megunták. Megérdemelten vezetünk, ha picit élesebbek vagyunk, lehetett volna nagyobb is a különbség – remélhetőleg a második félidőben ennek nem isszuk meg a levét.

45+2′ Pesity lekészíti a labdát Ramíreznek, aki épp a szerbet találja telibe, a lecsorgót Marquinhos Pesity elé teszi, de megint blokkolnak a hazaiak.

45+1′ Colley könyökli le másodszor Abu Fanit, sárga lapért most már.

45′ 3 perc a ráadás.

42′ Szolnoki rúgja le Traorét, ez már végre lapot ér, sárgát.

40′ Kontra, Zachariassan lő végül, blokkolják.

38′ Abu Fani szabadrúgását Traoré csúsztatja meg, majd Wingo tenné kapura, megrántja Favorov, semmi…

37′ Most Makreckist rúgják meg, sárga lap ezúttal sincs…

33′ Brandon kezezett, a játékvezető nem látta, de a tizenhatoson kívül volt.

32′ Remek baloldali akció végén a nagy helyzetből még nagyobbat akarunk csinálni, így oda a lehetőség…

30′ Makreckis ad remek labdát Pesitynek, a szerb csatár lövése fölé megy.

27′ Favorov szabadon mehet el a balszélen, majd befelé fordul és lő, Dini kitolja szögletre.

22′ Nagy lövi ki az eredményjelzőt 22-ről.

21′ Brandon beadását honfitársa, Wingo tisztázza szögletre.

17′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani tekeri be, a végén Zachariassen szúr bele lábbal közvetlen közelről, így becsorog, 1-0!

16′ Szép támadás végén Traoré sarkalását szögletre tisztázzák.

15′ Hátulról lekönyökli Cissét Favorov, nincs lap…

10′ Abu Fani ad be, Markek nagy bravúrral menti Cissé fejesét.

9′ Abu Fani indítja remekül Pesityet, szögletre szerelnek a hazaiak végül.

7′ Zachariassen megy el a balszélen, beadása Markeké.

2′ Pesity lövését blokkolják a védők.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

17:00 Berke Balázs vezeti a VAR-csapatot.

16:58 A mieink fekete-zöldben, a hazaiak fehérben játszanak.

15:59 A mai csapat: Dibusz – Botka, Wingo, Cissé, Ramírez – Makreckis, Abu Fani – Traoré, Zachariassen, Marquinhos – Pesity
Cserék: Varga Á., Abena, Aaneba, Civic, Pászka, Sigér, Besic, Baráth, Gojak, Lisztes, Katona

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.