Hatkor kezdünk a litván fővárosban. Hajrá, Fradi!

Zalgiris Vilnius 0-4 Ferencváros
Gólok: Traoré 2, Pesity, Varga B.

Vége, megérdemelt győzelem, jöhet a Paks!

90+1′ Gyors bedobással indul Pesity, bead, Owusunak tesszük le végül, nagy helyzet, de az égbe lövi…

90′ 6 perc a ráadás.

87′ Csere: Owusu – Traoré.

84′ GÓÓÓL!!!
Szép támadás végén Tokmac sarokkal ad gólpasszt, Traoré mattolja Gertmonast, 4-0!

80′ Csere: Ben Romadan és Esiti be, Abu Fani és Zachariassen le.

78′ Abu Fani szabadrúgását Gertmonas fogja.

77′ Egy beívelés után Dini kezébe fejelik a labdát.

75′ GÓÓÓL!!!
Most Zachariassen szerez labdát a letámadásnál, majd egyből Pesityhez játszik, aki külsővel rúgja el a kapus mellett, 3-0!

73′ Tokmac lő 18-ról, mellé.

69′ Cserék: Pesity és Tokmac váltja Vargát és Marquinhost.

68′ Varga – Abu Fani – Traoré a labda útja, Adama lenne a befejező, de kicsivel lemarad a beadásról, óriási helyzet volt…

67′ Makreckis lő alig mellé

66′ Gorobsov kiállítása után Bopesu áll be.

64′ GÓÓÓL!!!
Varga belövi, Gertmonas rajta volt, de nem tudta védeni.

64′ Hosszan nézi a VAR, hogy hol kezdődött a szabálytalanság, végül jóváhagyja mindkét büntetést.

62′ Varga támad le és szerez labdát, Marquinhos indul, egyedül mehet a kapura, hátulról lerántják – piros lap és büntető az ítélet.

61′ Dininek kellett kijönni egy indításra, megoldja.

59′ Gyors kontra végén Marquinhos lő, a kapus szögletre tolja.

57′ Traoré hatalmas labdát kap, kicsit túl önzetlen, lövés helyett Vargát hozná kihagyhatatlan helyzetbe, de szerel egy védő.

50′ Sajnos a VAR is úgy látja, hogy les.

47′ Abu Fani szabadrúgását Varga teszi be közelről a kapuba, a határbíró jelez…

46′ Folytatódik a meccs, hazai oldalon volt csere, egy japán légiós állt be.

Félidő, kicsit hasonlít a két évvel ezelőttihez, Varga remélhetőleg lehiggad és nem pöröl tovább a sporival.

45+1′ Sigér lő mellé egy lekészített labdát 17-ről, Antalt pedig le kell cserélni a hazaiaknál.

42′ Egy baloldali beadás okoz gondot megint.

41′ Civic beadását Traoré fejeli alig mellé – lesről.

37′ Abu Fani és Marquinhos keveri meg a hazaiakat, végül nekik ítél a játékvezető.

35′ Dini húz le egy baloldali beadást.

33′ Varga beadását Zachariassen közelről teszi kapura, Gertmonas véd, majd Vargát szerelik az utolsó pillanatban a következő támadásban.

32′ Varga reklamálásért kap sárga lapot.

17′ GÓÓÓL!!!
A litvánok odaadják a labdát Traorénak, aki a kint kolbászoló Gertmonas felett a hosszú felsőbe tekeri a labdát!

17′ Abu Fani a hosszú sarok mellé teker egy szögletet.

15′ Megint egy távoli lövés, Diniről egy hazai elé pattan, aki az égbe lő.

11′ Dibusz nyel el egy távoli lövést magabiztosan.

7′ Traoré beadását önveszélyesen tisztázták szögletre a hazaiak.

4′ Hatalmas helyzet, Abu Fani ível előre egy szabadrúgást, Zachariassen megcsúsztatja, Gertmonas nagyot véd.

1′ A Zalgiris kezdi a meccset.

17:58 A mieink fekete-zöldben, a hazaiak zöld-fehérben játszanak majd.

17:14 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, S. Mmaee, Cissé, Civic – Sigér, Abu Fani – Traoré, Zachariassen, Marquinhos – Varga B.
Cserék: Varga Á., Radnóti, Wingo, Abena, Pászka, Esiti, Baráth, Ben Romadan, Tokmac, Owusu,, Katona B., Pesity

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

Helyszíni helyzetjelentések: NSO, Origo