Hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 0-3 Klaksvík

Félidő, a Fradi történetének egyik, ha nem a leggyalázatosabb félideje volt ez. Nincsenek szavak… A hivatalos nézőszám: 18187. A második félidőben inkább iszunk…

45+3′ Gól…
Szégyen és gyalázat, egy előrevágott labdára startol rá a saját térfeléről induló Kassi, 30-40 méterről kapura „töri” a labdát, amit Dibusz beüt a jobb alsóba… 0-3.

45′ 4 perc a ráadás.

41′ Baráth lő, gyengén mellé.

37′ Zachariassen beadását szögletre tisztázzák, már ezért is hálás a közönség…

35′ Abu Fani lő 20-ról fölé.

33′ Varga esik el, de lesen volt.

32′ Gól…
Traoré eladott labdája után eltört vendéglövés, amiből így lesz kihagyhatatlan helyzet Frederiksberg előtt… 0-2.

31′ Megszólalt a „kurva gyenge”.

25′ Botka beadását húzza le a feröeri kapus, az egyik vendégvédő ápolást kér, erre a szlovén bíró dodonnai döntésként ivószünetet rendel el. Megszólal egy udvarias „ébresztő”. Abu Fani az egyetlen dicsérhető talán.

23′ Eddig tartott a szurkolók türelme.

20′ Az első helyzetecske, Botka beadását Civic fejeli fölé.

16′ Gojak egy kisszöglet után a hosszúra ível, Knoester fejel mellé.

14′ A közönség a csapat mellett, de helyzetecskéig sem jutottunk még el.

8′ Gól…
Frederiksberg bevágja, 0-1…

5′ A szöglet után Civic buktatja az egyik vendégtámadót, jogos büntetővel jöhet a Klaksvík…

5′ Frederiksberg bedobását kifejeljük, az egyik feröeri elé kerül, aki 16-ról lő, Dini szögletre üti a megpattanó labdát óriási bravúrral.

1′ Bodrogi Gyula vastaps közepette végezte el a kezdőrúgást, a B-közép felé támadunk az első félidőben.

17:59 A mieink fehér-zöldben, a vendégek kékben játszanak majd.

17:44 A mai csapat: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Knoester, Civic – Baráth, Gojak – Traoré, Abu Fani, Zachariassan – Varga B.
Cserék: Varga Á., Ben Romadan, Owusu, Esiti, Sigér, Abena, Pászka, Makreckis, Cissé, Marquinhos, Katona B., Lisztes

15:03 Feröeri fizetős stream – ha külföldön vagy és le van tiltva az M4 Sport, akkor a vendégek online közvetítése is egy lehetőség, a KÍ weboldalán jelezte, hogy megvásárolta a jogokat és élő adást kínálnak 15 euróért ezen az oldalon.

A meccs előtt a Sportal többek között korábbi támadónkat, Horváth Pétert is kérdezte, a videót ide kattintva nézheted meg.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.