Fél hétkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 5-1 Debreceni VSC
Gólok: Abena 2, Abu Fani, Traoré, Varga

Vége, egy remek második félidővel ünnepeltük meg méltón a Fradi 125. születésnapját.

90′ 2 perc a ráadás.

90′ Tóth Alex lő Megyeri kezébe.

89′ Szól a „Játszik a Fradi!”.

87′ Szevikjan gyújtja be a rakétát, majd lövését Megyeri tolja szögletre.

84′ Kodro indul meg a balszélen, egy szép csel után lő, a rövidre tartó labdáját Megyeri szögletre tolja.

79′ Csere: Pászka és Tóth váltja Abu Fanit és Ramírezt.

79′ GÓÓÓL!!!
Varga készíti le a labdát Abu Faninak, aki egy jól helyezett lövéssel szerzi meg – ha jól számolom – a szezonbeli 125. gólunkat!

79′ Ben Romadan indul meg, majd lő, Megyeri nagyot vetődve tolja szögletre.

76′ Szevikjan lövését védi Megyeri.

72′ Csere: Katona, Lisztes, Traoré le – Kodro, Szevikjan, Ben Romadan be.

72′ GÓÓÓL!!!
Lisztes most szabadrúgást harcol ki, a beadás után kapufát fejelünk, a lecsorgóra pedig ismét Abena érkezik és bevágja, 4-1!

68′ GÓÓÓL!!!
Varga az ítéletvégrehajtó, be is lövi, ez a 20. gólja.

67′ Lisztes indul meg és több debrecenit is hintába ültet, végül Vajda buktatja a tizenhatoson belül, tizenegyes! A VAR szerint is az.

65′ Katona beadását Varga fejeli mellé.

64′ Gól…
Vajda előbb kicselezi Ramírezt, majd lemásolja Traoré gólját, ez szép volt, meg kell hagyni.

62′ Dibusz indítja Traorét, aki lefut mindenkit, majd rendkívül önzetlenül passzol az üresen érkező Varga elé, de Barna kihagyja a kihagyhatatlant…

55′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani indítja pazar labdával Traorét, aki leviszi az alapvonalig, onnan tör be és nullszögből bevágja a hosszú felsőbe, gyönyörű volt!

48′ GÓÓÓL!!!
Egy beadás utáni kavarodás végén Abena pofozza be a kapuba a labdát!

46′ Folytatódik a mérkőzés. A 125 éves évfordulóra 125 görögtűz gyullad be a lelátón.

Félidő, hiába vagyunk fölényben, nem sikerült betalálni egyelőre és a játék sem az igazi még. A hivatalos nézőszám: 11959.

43′ Katona újabb remek labdájával Traoré lép ki ziccerben, Megyeri védi, a felpattanót Varga ollózva próbálja belőni, de rosszul találja el.

40′ Abu Fani szabadrúgása után Varga fejel fölé.

38′ Katona remek labdájával Traoré indul meg, végül szöglet lesz az ígéretes támadásból.

33′ Varga fejesét blokkolják, majd Traoré nem tudta közelről bepasszolni a labdát.

31′ Abu Fani lő fölé egy szabadrúgást 27-ről.

28′ Traoré fejel mellé egy szöglet utáni beadást.

25′ Antal hagyja aprítani a mieinket, már Lisztes, Abena, Abu Fani, Katona és Maiga is kapott egy-egy csomagot.

12′ Vajda lő fölé.

8′ Lisztes indul meg, majd néhány szép csel után mellé lő.

1′ Traoré szerez egyből gólt – de beintették a lest, a VAR is jóváhagyja.

18:33 Anyák napja alkalmából egy nagyon szép köszöntést kaptak az édesanyák, mindkét csapat játékosait édesanyjuk kísérte be a pályára.

18:32 A mai csapatunk: Dibusz – Botka, Abena, Cissé, Ramírez – Abu Fani, Maiga, Katona – Traoré, Varga B., Lisztes
Cserék: Varga Á., S. Mmaee, Ben Romadan, Kodro, Pászka, Makreckis, Wingo, Loncar, Aaneba, Tóth A., Szevikjan

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.