Így nyertünk az oroszok ellen. (tovább…)
Labdarúgó csapatunk masszőre, fizioterapeutája, mókamestere tegnap így megkapta az új egyenruháját is. (tovább…)
A kezdés előtt és a szünet után is volt „bemutató”. (tovább…)
Jégkorongosaink is legyőzték a lila-fehéreket. (tovább…)
Myrto mellett Dibusz Dénes értékelt a győztes derbi után. (tovább…)
Európa Liga csoportmeccs és NBI-es bajnoki vár ránk a héten – mindkét találkozóra megvásárolhatóak a belépők. (tovább…)
A mai derbi találatai. (tovább…)
A Fradi mestere az első 20 perccel elégedett volt, az utána történtekkel érezhetően nagyon nem. (tovább…)
A TV élőben közvetít a Tüskecsarnokból. Hajrá, Fradi! (tovább…)
Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi! (tovább…)
Így állunk fel a mai derbin. (tovább…)
Nem sikerült a bravúr az idegenbeli bajnokin. (tovább…)
Így értékeltétek a Hatvan és a Videoton elleni teljesítményt. (tovább…)
A focivilág rangadóival foglalkozó olasz honlap készített beharangozót a mai meccs elé. (tovább…)
A Fradi elnöke remek videóval hangol és a meccs előtt dedikálja könyvét. (tovább…)
Kibeszélő a bajnoki meccsekre. (tovább…)
„Szöszi” a tőle megszokott humorral kommentálta a hiányzók problémáját is – a pápai bárpultok réme, Véber György a meglepetésben reménykedik. (tovább…)
Kézis lányaink bravúrgyőzelmet arattak Oroszországban a Bajnokok Ligájában. (tovább…)
Támadónk szerint csak a győzelem az elfogadható a mai derbin. (tovább…)
























