Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-1 Újpesti Dózsa
Gólok: R. Mmaee, Tokmac, Uzuni

Vége, a vártnál sokkal nehezebben nyertük meg a mai első Fradi – Dózsát, kár volt a meccs 40-80. perc közti szakaszáért.

90+1′ Remek akció végén Wingo labdája pontatlan.

90′ 4 perc a ráadás, közben Laidouni megint hasonlóképp remekül cselezget, most azonban nem sikerült betennie a labdát.

88′ Botka az utolsó cserénk, Ryan megy le.

85′ GÓÓÓL!!!
Laidouni megy el remekül a balszélső poszton, majd középre passzolja a labdát, Uzuni centikről kotorja be, 3-1!

85′ Elnézik a védőink a lilák kontráját, Simon kerül nagy helyzetbe, de mellé lő.

84′ Wingo tálal Uzuni elé, aki minden dühét beleadja a lövésbe, de szögletre pattan a blokkról.

80′ Majdnem gól…
Ryan ugratja ki remekül Uzuni, aki 11-ről gólt lő – VAR vizsgálat, eredménye: les.

80′ Civic gólba tartó beadását üti ki bravúrral Banai.

74′ Laidouni emelését gyűjti be a csatárok elől Banai.

72′ Besic lő mellé 19-ről.

68′ Csere: Vécsei érkezik Zachariassen helyére.

66′ Ryan cselez szépen az ötösön belül, de sajnos a passza pontatlan.

61′ Gyors kontra végén Uzuni Besic elé tálal: bedobás lett a lövésből.

56′ Csere: Loncar és Toki helyére Besic és Gavrity áll be.

55′ Toki esik el a tizenhatoson belül, ő kap sárga lapot, de jön a VAR vizsgálat, nem változik végül az ítélet.

53′ Ryan beadását húzza le Banai.

51′ Egy távoli lövést szed össze Dini.

49′ Alszunk továbbra is, Tallo lépett ki a védőink között, Dini jól zárta a szöget, a labda egy másik lila elé pattant, aki fölé emelt.

46′ Loncar kapott sárga lapot.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Szünet, kár ezért a gólért, remélhetőleg a második félidőre ez plusz motivációt jelent majd a csapatnak. 59%-ban birtokoltuk a labdát, 5-2 a lövések aránya. A hivatalos nézőszám: 17349.

45+2′ Gól…
Tallo révén szereznek gólt a vendégek, a védelem már azt hihette, hogy lefújták a meccset, mert csak nézték… 2-1.

45+1′ Ryan kap remek labdát Tokitől, Uzuni várná a labdát, de oda a lehetőség.

45′ 2 perc a ráadás.

42′ GÓÓÓL!!!
Egy előreküldött labdára Mmaee és Tokmac startol rá, Toki lesen, így megáll és hagyja, végül hozzákerül a labda és egy dózsást is felhasználva a kapuba továbbítja azt, 2-0!

41′ Toki lő egy jót, kézzel ütik szögletre, de a VAR szerint nem tizenegyes…

40′ Toki szerez labdát, majd Zachariassen – Wingo az útja, Henry beadásáról két fradista is lemarad.

38′ Loncar ugratja ki Civicet, aki az alapvonalról adna be. “Felszedik az ütőjét’, szöglet.

36′ Civic ad be egy szabadot, a hosszún Samy éppenhogy lemarad róla.

33′ Stöger rendkívül elégedetlen.

32′ Civic beadása Zachariassen elé került, de féltette a lábát picit, így elmaradt a lövés.

27′ Civic beadását Banai húzza le.

23′ A lila szurkolók a Gyurcsány-koalíció mellett tették le voksukat molinójukon.

23′ Egy beadást kellett Samynek szögletre csúsztatnia.

22′ Toki lőtt 22-ről, Banainak nem okozott gondot.

19′ Fantasztikus akció. Tokmac néhány csel után Ryanhez passzol, aki remekül ugratja ki Loncart, a bosnyák beadásáról a rendkívül motivált Uzuni marad le éppenhogy a hosszún.

16′ Katona áll majd be a Dózsánál.

15′ Uzuni küldte ré a szabadot, Banainak kellett nyújtózkodnia.

14′ Uzunit rántja le a tizenhatos előtt egyértelmű gólhelyzetben Diaby, piros lap a jutalma. A VAR vizsgálta az esetet, de a döntés nem változott, nem meglepő módon.

13′ Beridze fejel fölé egy labdát.

5′ GÓÓÓL!!!
Ryan Mmaee az ítéletvégrehajtó, nem hibázik, 1-0!

4′ Tizenegyes! Laidouni szerzi vissza a saját maga által eladott labdát, Uzunihoz játszik, aki megtolja, talán hosszan is, de Banai elkaszálja.

1′ Egy baloldali beadás után tisztáznak szögletre a dózsások.

1′ Kezdődik a meccs, ugrál mindenki a stadionban.

16:58 Szól a lila majmok!

2

16:57 Ez Lipcsei Gabi 1000. találkozója, ennek emlékére kap díjat Kubatov Gábortól és Orosz Páltól.

16:55 Jönnek ki a csapatok.

16:52 A bajnok atlétáinkat köszönti a stadion a Fradi-indulóval.

16:51 A lilák fehér WC-papírokat tartanak fel, vagy valami ilyesmi.

1

15:39 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Loncar, Laidouni – Tokmac, Zachariassen, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Besic, Kovacevic, Vécsei, Botka, Marin, Cabraja, Dvali, Csontos, Gavrity

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.