Fél nyolckor kezdünk az atomvárosban. Hajrá, Fradi!

Paks 0-4 Ferencváros
Gólok: Varga 2, Tokmac, Zsubkov

Vége, megérdemelten nyertük meg a mai bajnokit, amit gyakorlatilag negyedóra alatt lerendeztünk. A stadion Böde Danit élteti, majd a fradisták rázendítenek a “Mindent bele!”-re, utalva a követező hét nagy feladataira.

92′ Szabadrúgás
Zsubkovot buktatta Fejes. Bőle visszaáll közben. A pontrúgást blokkolják a paksiak. Közben már zúg a “Győzelem a Ferencvárosé!”.

88′ Kettő perc lesz a ráadás.

88′ Bőle marad lent
Ápolni kell Lukácsot. A bokája ment ki, úgy néz ki.

86′ Benyomtuk a Paksot
Mennek a szögletek, szabadrúgások.

83′ GÓÓÓL!!!
Bőle egy szép csellel harcol ki szabadrúgást középen a tizenhatos előtt. Ő és Varga áll a labda mögé, Roli tekeri rá, el a sorfal mellett, egy pattanás után a bal alsóban köt ki a labda, 4-0!

80′ Csere: Sigér le, Ignyatenko be. A hazaiak is változtattak.

79′ Zsubkov!
A tizenhatos sarkáról tekeri rá, Holczer a levegőben úszva védi.

77′ Haratin!
Egy kipattanót tűz rá tizenhatról, elmegy a kapufa mellett.

77′ Csere a Paksnál: Barthalinho le, Fejős be.

75′ Csere: Boli le, Szignyevics be.

73′ Piros lap
Gévay a tizenhatos előtt Bolit rúgja hátsóba talppal…

72′ Sárga lap
Osváth száll bele Bőlébe.

69′ Mit hagytunk ki…
Boli indítja a saját térfeléről induló Bőlét, Lukács egy csel után átpasszolna a túloldalra, de a labda sem volt teljesen jó, meg el is törtük…

67′ Remek támadást vezetünk
Jó labdával indítjuk Botkát, Endi beadása is jó, Fejes végül fejjel tisztáz szögletre. Azt Varga tekeri be ismét, Haratin fejeli fölé.

66′ Cserélünk: Tokmac le, Bőle be.

65′ Sárga lap
Remili rúgta meg Sigért.

63′ Szöglet
Varga küldi be, Böde szabadít fel.

60′ Cserél a Paks: Könyves megy le, a helyére Remili áll be.

60′ Kicsit leült a meccs, sok a hiba mindkét oldalon.

57′ Szögletet lőhetünk
Haratin szép labdája után blokkolják a lövésünket. Varga tekeri be, végül Holczeré lesz.

54′ Frimpong újra a pályán.

51′ Frimpong ront
Böde csap le a labdára, Dibusz jól jön ki, de közben eltalálta Abrahamot is, ápolni kell védőnket.

49′ Sárga lap
Boli követ el teljesen felesleges szabálytalanságot Holczer ellen.

48′ Nagy Paks-helyzet
Gyorsan elvégzett szabadrúgás után beadnak a hazaiak, Gévay az ötösről fejel fölé.

46′ Folytatódik a mérkőzés

45′ Félidő, a játékrész első felében “tapogatózás” zajlott, utána viszont beindult a Fradi-henger, negyedóra alatt lőttünk hármat.

45′ GÓÓÓL!!!
Varga Holczert elküldi jobbra, a labdát pedig belövi balra, 3-0!

44′ Büntető!
Boli ellen szabálytalankodnak, de közben jól ugratjuk ki Botkát, Endi lábát pedig kihúzzák, tizenegyes.

42′ Dibusz!
Veszélyes támadást vezetnek a paksiak, Könyves egyedül viheti Dénesre, aki jól jött ki és beleütött a labdába, majd a következő lövésre is visszaér.

38′ Újabb szép játék
Sigér indítja Heistert, aki remekül ad be Tokihoz, támadónk lövését azonban blokkolják.

36′ GÓÓÓL!!!
Óriásit hibázik a paksi védelem, Tokmac lecsap a labdára, másodszorra pedig az üres kapuba teszi, így a gólpassz után gólt is jegyez, 2-0!

33′ GÓÓÓL!!!
Gyors akció, Toki kiszolgálja Zsubkovot, aki pontosan lövi ki tizenegyről a hosszút, Holczernek esélye sem volt, 1-0!

30′ Jól kevergetünk a Paks tizenhatosa előtt
Végül Haratin lövi el egy szép csel után, sajnos nagyon fölé.

24′ Oldalháló
Újra a baloldalon vezetünk akciót, Heister beadásából inkább lövés lett a rövid irányába, kívülről találja el a kaput.

24′ Dibusz!
Bartha több csel után ballal lő középről, Dénesnek kellett védenie.

22′ A mezőnyjáték dominál
Most egy Blazic – Böde párharc színesítette a játékot kicsit.

15′ Újabb hazai szöglet
Ezt is hatástalanítjuk, utána Bartha keverget, majd eltöri a labdát.

13′ Heister – Varga összjáték
Szépen kipasszolták a hazaiakat, végül Marcel küldi be a labdát, Holczer szedi fel.

10′ Paksi szögletek
Kettő is, egyikből sem lett veszély.

9′ Eddig nagy dolgok nem történtek
Egy veszélyes paksi kontra, de helyzet nem lett belőle, valamint mi is lőttünk egyet kapura, azt Holczer tolta ki.

19:39 Férfi kézilabdásaink komoly bravúrt hajtottak végre! A tavalyi bronzérmes Tatabányát fektettük két vállra a Népligetben, 32-31-re nyertünk! Szép volt, fiúk!

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A vendégszektor felé támadunk.

19:30 Böde Danit élteti a közönség.

19:28 Ma Dibusz a csapatkapitány.

19:27 Hamarosan kezdődik a mérkőzés, mi az arany fehérben, a paksiak tiszta zöldben.

19:12 Több korábbi fradista is a Paks kezdőjében: Böde Dani mellett ott van a hazaiaknál a kapuban Holczer Ádám és mezőnyben Bartha László is. A kispadon pedig Rácz Gergő foglal helyet, mint cserekapus.

19:10 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Frimpong, Heister – Haratin, Sigér – Zsubkov, Tokmac, Varga – Boli

Cserék: Gróf, Leandro, Civic, Ignytenko, Bőle, Szignyevics, Priskin