Fél kilenckor kezdünk a Nagyerdei stadionban.

Debrecen 0:3 Ferencváros
Gólok: Böde, Sesták, Radó

22:23 Vége
Volt egy gyengébb negyedóránk, de látszott, ha kell, tudunk váltani, még ha vannak is hiányzóink. Nagyon sima győzelem. Hat meccs, 16-2, hét pontos előny, 100%!

22:21 47.
Bódi utolsó pillanatbéli szabadját Dibusz most kiüti.

22:19 Két perc a ráadás

22:19
Támadunk, de már nem akarjuk megalázni a hazaiakat: “hol a labda?”, szól a Fradi-tábor.

22:12 37.
Sesták helyére Varga érkezik. Ez a 49. bajnokija Dollnak a Fradinál, vajon meglesz az első négy gólos meccse a bajnokságban? Gyerünk srácok!

22:11 36.
Csuka megkapja az első idei sárgáját, üdv újra itthon, Vladan!

22:06
Szól a játszik a Fradi.

22:04 Oké, hogy Nagyerdő
de a pályára miért engedik fel a favágókat?!

22:04 30
Radó kényszerítőzik Sestákkal, Jovanovic ment.

22:02 30.
Varga rúgja le Nagy Ádit, sárga és a szezon felfedezettje sem sérült meg.

22:01 28.
Balogh lő Dibusz kapuja fölé, veszélytelen.

22:00
A Kondás kifogás-generátor működésbe lépett. Vajon ma mit dob ki?

21:59 3-0!!!
Radó lép ki Lamah remek labdájával, egy pillanatig se kétséges, hogy gól! Szép volt Andris!!!

21:56
Csuka, Radó be, Busa és Böde le.

21:55 20. GÓÓÓL!
Leandro felívelését Böde Busainak fejeli, aki Sesták elé bólintja, a szlovák válogatott kegyetlenül bevágja, gyönyörű gól, 2-0!!!

21:53
Jön is CSuka.

21:51 18.
Ramírez szereli Baloghot ziccerben remekül.

21:49 16.
Böde rosszul lépett, ápolni kell.

21:48 15.
A második félidőben bent ragadtunk kicsit az öltözőben, esetleg Csuka jót tenne.

21:42 7.
Lamah-t rúgja fel Zsidai, lap és szabad a tizenhatos oldalvonaláról, okosan a visszalépő Bödének passzolunk, de nem alakul ki ziccer.

21:37 3.
Egy baloldali beadást tesznek Dibusz kapujára, kitolja Dini.

21:34 1.
Folytatódik, csere nélkül.

21:18 Szünet
Harcos meccsen jobbak vagyunk, de ki kellene használni a helyzeteinket.

21:17 45.
Hajnal lőtt rá egy szabadot oldalról, oldalháló.

21:15 43.
Dénesnek kell védenie szép mozdulattal… Dilaver fejesét, Bódi szabadrúgása után tisztázott rosszul a bosnyák bekk. Utána Busa kap lapot, bár kérdés, miért…

21:13 41.
Balogh agyonrúgja Dilavert az oldalvonalnál, bedobás a hazaiaknak…

21:11 39.
Jesszus! Fantasztikus támadás végén Böde teszi ki Lamahnak, aki tökéletesen tálal a középen ziccerben érkező Busa elé, aki majdnem bedobásra rúgja…

21:09 38.
Ismét a fiatal csatár lő fordulásból ütemtelenül, de veszélytelen a kapunkra.

21:08 36.
Balogh fordul le Nalepáról, de Leó kisegít.

21:04 32.
Szécsi odarúg a nem teljes egészséges Dilavernek, sárga.

21:01 30.
Hajnal szabadrúgást ível be, Lamah fejelné középre, de nagy ívben, így oda a veszély.

20:58 26.
Dini rosszul jött ki, de megszerezte a labdát, majd Szécsi nekiszaladt és szabadrúgást reklamált. Kacc-kacc.

20:56 24.
Hajnal szabadrúgása lepattan Böde elé, aki rálövi, de ezt a kapusba sajnos. Ziccer volt.

20:55 21.
Leó szerelte a hazaiak holland csatárát a félpályánál fantasztikusan.

20:50 18,
Bódi, aki tavasszal azt a bizonyos szabadot lőtte Dibusz kapujába, mintegy 30-ról emel a kapu elé egy pontrúgást, de nem lesz belőle komoly helyzet.

20:48 18.
Máté rúgja meg a meginduló Ramírezt, sárga.

20:46 15.
Korhut beadását Varga fejeli mellé két méterről, huh…

20:45
Csak a mieinket hallani.

20:44 BÖDE: 7!!! 1-0-ra vezetünk!
Leó ível fel remekül a tizenegyedik percben egy labdát Böde felé, aki rávezeti a kapusra, majd kilövi a rövidet, 1-0!!!

20:40 9.
Hajnal szögletét Leó a kapus kezébe fejeli.

20:38 6.
Busai került egy felívelt labdával lövőhelyzetbe, szép mozdulattal a felső lécet találja el.

20:37 5.
Jovanovic felívelt labdáját Nalepa tisztázza Castillion elől.

20:35 3.
Hajnal szabadból ível be, Busai érkezik a hosszún, de nem tudja elérni a labdát.

20:32 1.
Mi kezdtünk.

20:29
A mieink csíkosban, a hazaiak fehérben játszanak majd.

20:15 “Nélküled”
A bemelegítés alatt a DAC meccsen készült videót is levetítették.

20:13 A beléptetőkapuk nem hibamentesek
Az Üllői úton nyomtatott jegyek QR kódját nem ismeri fel a rendszer.

20:04 A mai csapat:
Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramírez – Nagy Á., Busai Hajnal, Lamah – Sesták, Böde. Cs.: Jova, Radó, Nagy D., Csukity, Lakatos, Haris, Varga.

A hazaiak így kezdenek Radosevity – Jovanovic, Máté, Mészáros, Korhut – Zsidai – Balogh N., Varga, Szécsi, Bódi – Castillion