Fél nyolckor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Gólok: Botka, Zachariassen

Vége, a Paks kihasználta az emberelőnyt, tovább tart a „mélyrepülésünk”.

90+3′ Szöglet
Tokmac küldi be, nem sikerült belepiszkálni a lecsorgóba.

90′ Hét perc a ráadás.

90′ Sárga lap
Baloghnak, aki Esitit húzta vissza.

89′ Osváth kétszer is sárgásan faultol, egyiket se kapta meg.

86′ Hazai csere: Haris áll be Papp helyére.

84′ Traoré maradt lent
Varga könyököse után.

83′ Sárga lap
Botka kapta, Sajbánt próbálta szerelni.

77′ Hazai csere: Hahn – Sajbán.

77′ Csere: Owusu váltja Baráthot.

72′ Szöglet
Tokmac tekeri be, nem lesz belőle veszély.

70′ Gól…
Egy kifejelt labdát Papp tűz rá tizenhétről, talán meg is pattan és a keresztlécről vágódik a kapuba, 3-2 oda.

69′ Tokmac!
Támadónk csapott le egy előrevágott labdára, majdnem el is tudta tenni Nagy mellett, nem sokon múlott.

66′ Piros lap
Abena kap egy második sárgát Karakótól – Vargának lépett oda teljesen feleslegesen.

61′ Hazai csere: Böde le, Bőle be.

60′ Sárga lap
Lisztesnek, Osváthot rúgta fel.

59′ Szöglet
Tokmac tekeri be, Nagy öklözi ki.

58′ Sárga lap
Lisztes harcolta ki, Szélpál kárára.

56′ Csere: Marquinhos és Sigér helyére Tokmac és Esiti áll be.

56′ GÓÓÓL!!!
Lisztes kerül egyből helyzetbe, lő, túlmegy Nagyon, a végén Botka segíti be, 2-2! A VAR is megnézte, érvényes.

54′ Gól…
Dénes most nem találja el az irányt, Varga belövi, 2-1 oda.

53′ Sárga lap
Adnannak.

53′ VAR-vizsgálat
Kovacevic könyökkel találta el Vargát – Karakó megnézte, büntető.

50′ Ezt megúsztuk…
Elaludtunk, szépen kigurigáztak minket, Böde pedig Dibuszba bombázta a labdát.

46′ Folytatódik a mérkőzés
Cseréltünk is, Sagalt Lisztes váltja.

Félidő, voltak szép akcióink, a Paks egyenlítése nem volt benne a meccsben, mégis 1-1, ilyen játék a foci.

45+1′ Majdnem ott a második…
Traoré nagyot küzd a labdáért, a beadásról lemarad Zachariassen, de utána összeszedi, majd Szabó szabálytalankodik. Karakó azonban lefújja a félidőt…

45′ Egy perc a ráadás.

42′ Hazai szöglet
Kifejeljük.

36′ Gól…
Varga büntetőjét még védi Dibusz, a kipattanó után azonban már ő is tehetetlen, 1-1.

34′ Hazai szabadrúgás
Balogh a sorfalba rúgja, utána beadás jön és büntetőt ítél Karakó, Abenának pedig sárga lapot ad.

25′ Hazai szöglet
Dibusz üti ki, majd kivágjuk.

25′ Sagalt faragják rendesen
Két sárgát is elfelejtett kiosztani Karakó az elmúlt percekben.

23′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos indítja pazar labdával Zachariassent, aki most nem passzol, hanem átemeli Nagyot, 1-0!

20′ Nagy hiba
Sagal akart hátrapasszt adni, de a paksiakat indítja vele, Varga lövését Botka blokkolja szögletre – azután ismét Varga próbálkozhat, a fejesét Dibusz fogja.

19′ Sárga lap
Kinyik kapta, miután elkaszálta Marquinhost.

17′ Hazai lövés
Szabó próbálkozik egy beadás után, Botka becsúszva blokkol úgy, hogy a paksiról pattan végül kirúgásra a labda.

15′ Az első paksi helyzet
Böde sodorta tovább, majd lőtt is középről, Dibusz kezébe érkezett a labda.

11′ Szöglet
Előtte Zachariassen volt nagyon önzetlen, de a passza nem ért el Traoréig – a sarokrúgásból nem lesz helyzet.

7′ Szöglet
Most mi jöhetünk a sarokból – előtte szép akciót vezettünk, ha kicsit jobban passzolunk, akár gólig játszhattuk volna. Sagal tekeri be, újabb szöglet, abból fejelünk, Nagy véd, végül Marquinhos lő még egyet, mellé.

5′ Hazai szöglet
Könnyedén kivédekezzük.

4′ Lesgól
Zachariassen cselezte be magát a tizenhatoson belülre, a labdáját Marquinhos tette be a kapuba – de méteres lesen volt sajnos.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A Paks indítja útjára a labdát.

19:29 Vécsei sérülés miatt maradt ki a keretből
Sztanyiszlav Csercseszov elmondta, hogy Bálintnak a térdével van problémája.

19:27 A paksiak zöldben, mi aranyban, az eső meg szakad.

18:29 A mai csapat: Dibusz – Kovacevic, Abena, Knoester – Botka, Baráth, Sigér, Sagal – Zachariassen, Traoré, Marquinhos
Cserék: Bogdán, Pászka, Esiti, Mercier, Gojak, Tokmac, Owusu, Auzqui, Lisztes, Frederiksen

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.