Háromnegyed hétkor kezdünk a miniállamban. Hajrá, Fradi!

AS Monaco 0-1 Ferencváros
Gól: Vécsei

Vége, legyőztük a francia bronzérmest és hibátlan teljesítménnyel, hárompontos előnnyel vezetjük az Európa Liga H-csoportját! SZÉP VOLT, FIÚK!

90+4′ Kirúgás, mire Dénes elvégzi, vége a meccsnek!

90+3′ Traoré kap sárga lapot.

90+2′ Újabb hazai szöglet, meg még egy, de ebből sem lesz semmi.

90+1′ Gojak remekül tör be, a beadását Boli átlépi, de nem jön senki mögötte.

90′ 4 perc a hosszabbítás.

90′ Csere: Zachariassen helyén Esiti.

89′ Zachariassen labdájával Gojak léphetne ki ziccerben, de szerelik az utolsó pillanatban.

86′ Botka marad lent, Zachariassen tisztáz, pofon vágta Endit Embolo.

86′ Dinit kell most kisegíteni, de kisegítjük!

85′ Boli lő 24-ről, nagyon mellé, telik az idő.

80′ Csere: egy védő helyén egy csatár, Bouadu áll be a Monaconál.

80′ Még tíz perc és a ráadás…

78′ GÓÓÓL!!!
Boli harcol meg a labdáért, kapura fordul, majd kiteszi Adamának, aki a második hullámban érkező Vécsei elé teszi, Bálint lő, megpattan és a gólvonal mögött a labda, 1-0! A játékvezető mutatja, hogy a gólvonal technológia jelzett, hiába szedte ki Nübel.

77′ A hazaiak tizenegyest reklamálnak.

75′ Samy nagyot hibázik, így ajtó-ablak helyzet, de Dénes a forduló védését mutatja be lábbal, szöglet – abból nem lesz semmi.

74′ Csere: Golovin helyén Jakobs.

72′ Traoré indul meg, de az egyik monacói tisztázni tud.

69′ A szabadrúgás után ziccerbeől lő mellé az egyik hazai védő.

69′ Csere: Vécsei jött Besic helyére.

69′ Momo kap sárga lapot, hogy miért, azt nem tudni.

67′ Golovin beadását gyűjti be Dini.

65′ Csere: Embolo váltja Ben Yeddert.

65′ Egy szép hazai kontra végén Knoester ment, de les is.

64′ Cserélünk: Ryan helyén Boli, Tokmacot Gojak váltja.

63′ Besic ment egy nagy hiba után.

61′ Tokmac indul egy hosszú indítás után, de kiszorítják, így csak emelni tud, fölé.

58′ Tokmac indul meg remekül, Adamához játszik, aki nem tud lövőhelyzetet kiharcolni.

53′ Henrique beadása megy el Ben Yedder mellett.

51′ Egy megpattanó lövés Dini kezébe perdül.

49′ Golovin beadását kellett ezúttal szögletre tisztázni.

48′ Hazai szöglet, Dinié.

47′ Golovin lő, mellé.

46′ Folytatódik a mérkőzés, Aguilar Vanderson, míg Kliouche Diatta helyén folytatja.

Félidő, a mai teljesítményre is büszkék lehetünk, bármi is lesz majd a végeredmény, de benne lehet ebben akár egy győzelem is. A hivatalos nézőszám: 3731.

45+2′ Traoré kiszorított helyzetből lő.

45′ 2 perc a ráadás.

40′ Tokmac – Laidouni összjáték után szabadrúgással jöhetünk – Aissa tűzi rá, Nübel szögletre tolja.

38′ Egy hazai támadást Endi szögletre tisztáz – majd Henrique szögletét is „hatástalanítjuk”.

34′ Hatalmas ziccert hagy ki a Monaco, Ben Yedder Golovinhoz játszik Knoester hibája után, Dini véd, a kipattanónál pedig óriási luftot rúgnak a hazaiak.

34′ Egy szögletet Ryan csúsztat fölé.

32′ Egy remek labdaszerzés után Traoré vezeti a labdát, 17-ről lő, Nübel nagyot vetődve kitolja, szép akció volt.

28′ Tokmacot rúgják fel, elmarad a sárga lap.

24′ Traoré ugratná ki Tokmacot, ez most nem sikerült.

22′ Hosszú várakozás után döntésre jutottak – nem változtatják meg az ítéletet.

19′ Tokmacot ugratjuk ki, aki el is lövi Nübel mellett, de a partjelző beinti a lest, centiken múlhatott – VAR-vizsgálat következik.

17′ Egy beadást mellel haza Endi Dininek.

12′ Golovin és Henrique összjátéka után Dini húzza le a labdát.

10′ Ryan harcol ki egy szögletet, Aissa adja be, pattog a hazai tizenhatoson bbelül, a végén Samy lő 17-ről, mellé.

7′ Traorét lökik fel – a bíró szerint nem, a kontrából Ben Yedder csúsztatna, Dininek nem okoz gondot.

3′ Tokmac Zachariassent ugratja ki, az ő beadásába belelépnek, szöglet, abból végül nem lesz helyzet.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

18:46 A hazaiak piros-fehérben, a mieink zöld-feketében játszanak majd.

18:32 A Monaco kezdője: Nübel – Disasi, Sarr, Badiashile – Vanderson, Fofana, Camara, Henrique – Diatta, Ben Yedder, Golovin

18:32 A mai csapatunk: Dibusz – Wingo, S. Mmaee, Knoester, Botka – Besic, Laidouni – Zachariassen, Tokmac, Traoré – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Őri, Mercier, Esiti, Gojak, Vécsei, Pászka, Marquinhos, Boli

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.