Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-2 Slovan Bratislava
Gól: Zachariassen

Vége, még Civic lövése megpattan és a kapufán csattan, de ennyi, egy megnyert meccset bénáztunk el, Pozsonyban meg kell fordítani a párharcot!

90′ 5 perc a ráadás.

86′ Gól…
Egy kontra végén hátrálunk, Barsegjan pedig a hosszú felsőbe teker, a kapufáról vágódik a hálóba, 1-2.

81′ Gól…
Egy szabadrúgás kombinációt nagyon megettünk, a beemelt labdát középre teszik, azt pedig Kashia a kapuba fejeli, 1-1.

80′ Csere: Auzqui váltja Tokmacot.

77′ Ivószünet, megint a félidő kétharmadánál.

76′ Egy jobboldali beadást Wingo tisztáz szögletre.

74′ Toki megint Zakinak játszana, de ezúttal nem jó a labdája.

72′ Cserék: Laidouni – Mercier és Boli – Bassey.

69′ GÓÓÓL!!!
Laidouni ugratja ki Tokmacot, aki centerez, Boli nem tud belebökni, de érkezik Zachariassen is és a kapuba bombáz közelről, 1-0!

68′ Csere: Ramírez – Szaponjity.

64′ Loncar szögletét Samy fejeli mellé.

62′ Samy távoli bombája kerüli el nem sokkal a kaput.

61′ Egy beadást Abena fejel Chovan kezébe.

57′ Csere: Traoré megy le, Loncar áll be a helyére.

56′ Toki lő fölé.

51′ Wingo passzát Toki emeli be, de Boliék nem tudják kapura tenni.

48′ A bíró elenged egy szlovák szabálytalanságot, a ziccert szögletre tolja Dini.

46′ Folytatódik a mérkőzés, nincs csere, Dininek kell nyugalomra intenie a tábort a pirotechnikai bemutató miatt.

Félidő, jobbak vagyunk, de a Slovan sem veszélytelen – a hivatalos nézőszám: 20459.

45′ Csercseszovval balhézik a partjelző és a negyedik bíró. Máté Csaba valóban üvöltött velük, Csercseszov meg sem szólal: talán az a baj, hogy orosz?

45′ 4 perc a ráadás, Medvedev színészkedik.

38′ A szlovák kontrákban nagy veszélyek vannak.

2

36′ Traoré kétszer próbálkozik, a második életveszélyes bomba, nagy bravúrral üti ki Chovan.

33′ Ivószünet.

32′ Aminek a végén Tokmac kap sárga lapot, de hogy miért?

31′ Repülnek a repoharak, majd tömegjelenet is kialakul.

30′ Kovacevic hibázik nagyot, Samy javít, szöglet.

27′ Szaponjity kap sárga lapot.

22′ Kétszer is büntetőt reklamálunk, előbb kezezés, majd Kovacevic miatt, az M4 online alapján alaptalanul.

21′ Toki egy lepattanót 18-ról rátűz, Chovan szögletre üti, nagy bravúrral.

10′ Zachariassen fejel a keresztlécre.

4′ Dibusz óriási bravúrral védi ki egy szabadrúgást, a kipattanót pedig Szaponjity lövi az üresen tátongó kapu mellé.

3′ A szlovákok tűzijátékot lőttek át a VVK-szektorba, remélhetőleg senki nem sérült meg, a vendégrészen több “tábortüzet” is raktak.

3′ Laidouni ível szabadot Bolihoz, aki keresztben elemel a vendégkapu előtt.

1′ Elkezdődött a találkozó.

19:59 A mieink csíkosban, a tótok kékben.

1

19:49 Nélküled – szép pillanatok voltak.

19:42 A Slovan-drukkerek kivonultak a lelátóról, hogy Antosík egyedül legyen a vendégszektorban, mint 30 éve. Amúgy 4-500-an lehetnek.

19:37 A mai csapat: Dibusz – Wingo, S. Mmaee, Kovacevic, Civic – Laidouni, Esiti – Traoré, Zachariassen, Tokmac – Boli
Cserék: Bogdán, Kovács, Knoester, Thelander, Botka, Pászka, Vécsei, Loncar, Lisztes, Mercier, Auzqui, Bassey

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.