Ötkor kezdünk Székesfehérvárott. Hajrá, Fradi!

Videoton 0-2 Ferencváros
Gólok: R. Mmaee 2

Vége, klubtörténeti csúcshoz segítettük a fehérváriakat, megérdemelten gyűjtöttük be a bajnoki pontokat!

92′ GÓÓÓL!!!
Loncar és Tokmac elszaladt, Toki végül beadja középre, Ryan Mmaee lő, mindkétszer a blokkba, de a második már a gólvonal mögött, 2-0!

90′ Három perc a ráadás.

89′ Szabadrúgás
Harmincról kb., a sorfalba lövik, a felpattanót mindenki fejeli, végül minket fejelnek le, szabadrúgás kifelé.

88′ Sárga lap
Blazic kapja, miután Kodróval találkozott.

86′ Sárga lap
Loncar kapta, miután Rusra csúszott rá.

85′ Csere mindkét oldalon: Stopirát Nikolics váltja, Zubkovot pedig Loncar. És Makarenko is beáll, Zulj helyére.

82′ Dibusz!
Zuljt hiába vették körül játékosaink, lőtt egy meglepőt a hosszúra, Dénes leért és kitolta.

77′ Hazai lövés
Most fordított irányban nem fúj Bognár, így Petrjak lőhet, de jóval eltekeri a balfelső mellett.

75′ Hazai csere: Bese és Dárdai le, Funsho és Petrjak be.

74′ Ez kimaradt…
Nem fújt Bognár, így indulhattunk, Ryan került helyzetbe, de túl szépen akarta, így végül blokkolták.

73′ Dibusz!
Egy távolról érkező beadást Kodro fejelt rá, Dénes kiszedte, nagy védés.

71′ Kapufa…
Most Marquinhos húz befelé, megcélozza a jobbalsót, a fát találja el.

70′ Sárga lap
Zulj kapja, miután indulásnál összerúgta Mmaee lábát.

68′ GÓÓÓL!!!
Ryan Mmaee tolja befelé a tizenhatos vonalán majd óriási bombát akaszt a balfelsőbe! 1-0!

65′ Sárga lap
Fiolának, aki Ryan Mmaeet rúgta meg.

65′ Hazai lövés
Nem rúgták ki a labdát a fehérváriak, inkább felívelik, amiből Kodro lő, Dibusz kezébe.

65′ Újabb cserék: Boli és Esiti le, Marquinhos és Vécsei be.

58′ Helyzetecske
Wingo labdája után Tokmac lő, blokkolják, a lepattanót Boli félollóza rá, Kovács könnyedén fogja.

57′ Cserélünk: Botka és Zachariassen helyén Wingo és Ryan Mmaee folytatja.

54′ Szöglet
Zubkov beadását tisztázzák, Civic tekeri be, ez is hosszú.

53′ Lesgól
Nego talált be, de előtte Bese méteres lesen kapta a labdát.

49′ Hazai helyzetek
Két beadással is veszélyeztettek a fehérváriak, de mindkétszer kivágtuk végül.

46′ Folytatódik a mérkőzés
Csere nem volt.

17:48 Félidő, mezőnyfölényben vagyunk, kapufáig is eljutottunk, de az utolsó passzok, beadások nem az igaziak. De azt is meg kell jegyezni, hogy Zachariassen helyzetét valószínűleg kézzel “tisztázták” a hazaiak a tizenhatos vonalán, a VAR vissza sem nézte.

45′ Egy perc a ráadás.

41′ Fejes
Civic beadására érkezett Endi az ötösről, fölé.

33′ Zachariassen maradt lent
Miután Fiola háttal adott neki egy bodychecket.

32′ Szöglet
Civic beadását tisztázták – Zubkov végzi el a sarokrúgást, felszabadítanak, de utána újabb szöglettel jöhetünk. Ezután is kifelé jön a labda, de most megpattan Bognár sporin, így ejtett labda jöhet.

30′ Dárdai marad lent
Dibusz ököllel ütött ki egy hulló labdát, majd őt is eltalálta.

23′ Szabadrúgással jöhetünk jó helyről
Hangya koccantotta össze Botka bokáját – Civic végzi el a majdnem szögletet, a hosszú felsőt vette célba, de nem talált.

18′ Sárga lap
Dárdai rúgott oda Laidouninak.

17′ Ismét Dárdai próbálkozik
Jó távolról, csemege Dibusznak.

16′ VAR-vizsgálat
Stopira becsúszását nézik, labdának nézett ki, lehetséges piros lapot néznek – nincs ítélet.

12′ Hazai helyzet
Egy előrevágott labdát Dárdai tűz rá, Dibusz öleli magához a labdát.

11′ Fejes
Szép Botka – Tokmac összjáték után Endi ad be, középen Boli érkezik, de nem találja el a kaput.

7′ Esiti…
Előbb Zubkovot ugratjuk ki jól, a lövését Kovács védi bravúrral, a kipattanót Esiti duplázza rá, majdnem kettétöri a kapufát…

3′ Labdát szerzünk
A tizenhatos előtt, de Boli lövésébe beleléptek.

1′ Szöglet
Zubkov hátraadja, Laidouni indul meg vele, bead, Kovacevic fejel, Kovács fogja.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
Mi indítottuk útjára a labdát, a Fradi-tábor felé támadunk, egyből jön egy szöglet is.

17:00 A VAR-buszban Solymosi ül. Segítői: Buzás és Szőts.

16:59 A Himnusz vezeti fel a mérkőzést, két nap múlva március 15. A fradisták koreográfiával is készültek:

15:54 A mai csapatunk: Dibusz – Botka, Blazic, Kovacevic, Civic – Laidouni, Esiti – Zubkov, Tokmac, Zachariassen – Boli
Cserék: Bogdán, Besic, R. Mmaee, Bassey, Vécsei, Mak, Pászka, Auzqui, Wingo, Loncar, Marquinhos, Gavric

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.