Nyolckor 20.05-kor kezdünk a város szélén. Hajrá, Fradi!

Újpesti Dózsa 0-1 Fradi
Gól: Loncar

Vége, a második félidőben eléggé visszaestünk, a Dózsa is csinált egy jó 20 percet, és ne tagadjuk, ránk mosolygott ma a futball istene, egy szerencsés góllal húztuk be a győzelmet, de összességében meg is érdemeltük azt.

95′ Talán vége
Mitrovic labdáját fogja meg Dibusz, ami se nem lövés, se nem beadás volt, na bumm.

93′ Kontra
Dózsa-szabadrúgás után Boli indul meg, lefut mindenkit, majd a középen érkező Szánthóhoz játszana, de kifejelik a labdáját, szöglet. Kicsiben végzi el Bolival. Újabb szöglet. Megint ott játszunk kicsiben. Végül megszerzik a lilák.

90′ Öt perc a ráadás.

89′ Csere: Zubkov le, Szánthó be.

88′ Sárga lap
Croizet kapta, miután Civicbe rúgott bele, miután már nem volt ott a labda.

84′ Sárga lap
Kuusk pakolt Tokmac alá.

83′ Cserél a Dózsa: Viana váltja Csongvait.

81′ Sárga lap
Tokmac lépett oda Csongvainak.

78′ GÓÓÓL!!!
Megküzdöttünk egy labdáért, középreadjuk Tokmachoz, aki Loncarnak készíti le, középpályásunk lő, felpattan a magasba és átszáll Banai felett a kapuba, 1-0!

72′ Szöglet
Boli passzolta rá egy lilára a labdát – Zubkov beadása után végül szabadrúgással jöhetnek kifelé a lilák.

70′ Hazai csere: Koné le, Kuusk be.

69′ Szöglet
Előtte kezezést reklamáltunk, nem nézi vissza a VAR. A sarokrúgás után Vécsei lő egy nagyot távolról, kicsit téveszti el a balfelsőt.

68′ Ziccer marad ki megint
Zubkov kap óriási labdát, de Banaiba rúgja…

67′ Sárga lap
Kastratinak, aki Tokmacnak adott egy “oldalast”.

64′ Csere: Boli váltja Makot.

63′ Sárga lap
Vécsei kapta, mert ott volt Pauljevic mellett…

Diabynak, miután belerúgott Basseyba.

62′ Dibusz!
Csongvai ereszt el egy bombát, Dénes nagyot véd.

60′ Szöglet
Wingo beadását tisztázta Diaby – Mak tekeri be, kis kavarodás után felszabadítanak, majd kontráznak is a hazaiak, a végén majdnem veszélyes helyzet alakul ki, de Dibusz jól jött ki és felszedte a labdát.

59′ Újpesti kontra
Pauljevic fut el, majd lövi előre Konénak, aki kiszorított helyzetből lő, Dibusz könnyedén fogja.

56′ Dibusz!
Croizet viszi a labdát a kapunk felé, nem passzol, hanem lő végül, Dénes nagyot vetődve kitolja, Koné gyenge duplázását Wingo hatástalanítja.

54′ Kicsit állt a játék
Befüstöltek a hazai szurkolók.

52′ Cserélünk: kettőt is, Botka – Wingo és Marin – Loncar.

48′ Lövés
Mak kap nagy labdát Zubkovtól, majd Tokmacnak készíti le, aki rápróbál tizenhétről, de nem talál kaput.

46′ Egyből egy VAR-vizsgálat.
Dibusz “ellen”, de nem történt semmi, csak Koné dobta fel magát.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, zongorázni lehetne a különbséget a csütörtöki meccshez képest, persze most az ellenfél is gyengébb. De sok szép összejátékot láthattunk, ziccereket alakítottunk ki, a Dózsa legjobbja pedig Banai és a kapufa. A folytatásban el kell kezdeni kihasználni a helyzeteinket és akkor meglesz a győzelem!

45′ Egy perc a ráadás.

42′ Szöglet
Vécsei ad remek labdát Maknak, aki kicsit önző, így sarokrúgás lesz, mert Banai véd, ezt le lehetett volna még passzolni… – Mak küldi be a labdát, nem okoz veszélyt.

40′ Újabb lövés
Tokmac szerez labdát, utána Zubkov lő rá, Banairól kipattan, de végül összeszedi.

37′ Hihetetlen…
Csodás labdát kapott Bassey, Banait is verte, de ez is kapufa, a kipattanót Marin lőtte rá, ezt meg Banai védte. Elképesztő.

36′ Hazai lövés
Croizet lő el kapásból egy labdát, Dibusz magabiztosan öleli magához.

34′ Újabb hazai szöglet
Egy beadást fejeltünk ki – kicsiben végzik el, Mitrovicot Tokmac szereli, szögletre. Mitrovic labdáját kifejeljük.

33′ Hazai szöglet
Még a csere előtt blokkolt egy lövést Zubkov – a beívelést kifejeltük, azt összeszedték a lilák, majd lőttek, eléggé mellé.

32′ Hazai csere: Yahaya megy le, Katona váltja.

30′ Lövés
Bassey kapja háttal a kapunak a labdát, jó csellel befordul, majd ballal lő a rövid felsőre, kicsit tévedett és Banai is rajta volt.

27′ Szöglet
Bassey harcolta ki – Mak a labda mögött, beadja, felszabadítanak a lilák.

26′ Dózsa-lövés
Pauljevic tűzte rá harmincról – hasonlóan szépen fölé, mint Blazic.

24′ Szöglet
Civic vitte le az alapvonalig Mak sarkazós passza után, beadását blokkolták – a kisszöglet után Blazic az ötösről lövi fölé vagy 20 méterrel…

21′ Mi maradt ki…
Remek egyérintő után Tokmac kerül ziccerbe, de nem tudja átemelni Banait – ebből pedig kontrázik a Dózsa, a végén Croizet teker a hosszú felsőre, pontatlanul.

16′ Szöglet
Szép passzok után belelépnek a beadásba – Zubkov tekeri be, végül Bassey fejeli fölé.

14′ Újabb sárga lap
Ezt Botka kapja, miután Pauljevicet próbálta szerelni.

13′ Sárga lap
Yahaya kapja, miután rácsúszott Kovacevicre.

11′ Hazai szöglet
Kicsiben végzik el, utána Tokmac blokkol, bedobásra.

10′ Óriási kapufa…
Tokmac 25-ről ballal tüzel, a balfelsőnél csattan a lécen.

8′ Szöglet
Eddig csak “kóstolgatták” egymást a felek, most Eldar labdáját fejelték kornerre. Mak kétszer is próbálkozik, az elsőből ismét szöglet lesz, a másodikat kifejelik a hazaiak.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

20:02 A Himnusz vezette fel a mérkőzést.

20:02 Mi zöld-feketében, a dózsások lila-fehér keresztcsíkosban.

19:27 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Kovacevic, Civic – Tokmac, Vécsei – Zubkov, Marin, Mak – Bassey
Cserék: Bogdán, Cabraja, Wingo, Dvali, Loncar, Gavric, Szánthó, Baturina, Boli

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.