Kilenckor kezdünk a Wankdorf stadionban. Hajrá, Fradi!

Young Boys 3-2 Ferencváros
Gólok: Boli 2

Vége, 70 percnyi emberelőny, tizenegyes – így az eredmény nem jó. Műfüvön csak egy gól hátrány viszont elfogadható. Sokat estünk-keltünk a talajon, Dini is alighanem jobban tudott volna elrugaszkodni rendes talajon az átlövéseknél. Jövő héten be kell fújni a labdát a svájciak kapujába, mindenki az Üllői útra! HAJRÁ FRADI!!!

91′ Szánthó égbe lövi 30-ról a szabadot, kár.

91′ Kanga ökleli fel Blazicot, 3 perc van még a 4 perces ráadásból.

90′ Mmaeet lökik meg az ötösön, tovább ez is…

89′ Majdnem ajándékoztunk egy gólt a svájciaknak, de végül mégsem.

86′ Csere: Szánthó érkezik Uzuni helyére.

86′ Boli tör be remekül, de blokkolják a lövést, a felpattanót a hosszún Mmaee fejelheti rá, de rosszul teszi bele a kobakját, ott volt az iksz lehetősége…

82′ GÓÓÓL!!!
Szép akció végén Mmaee teszi le a labdát Bolinak, Franck tol egyet rajta és tizenhétről bebombázza, 2-3!

81′ Újabb távoli lövés hazai oldalról, most elcsúszik a kapu mellett.

79′ Mmaeet buktatják, nem fújja le.

79′ Csere: Mak – Zubkov.

76′ Csere: Sierro helyén Rieder.

69′ Blazic kap sárga lapot.

69′ Csere: Botka helyén Ryan Mmaee.

67′ Wingo beadása után Uzuni ollózik, a kapusnak nem okoz gondot.

65′ Gól…
Megint egy távoli lövés, ezúttal Garcia. Ez sajnos nem Dini napja a műfűvön, de előtte “díszkiséretet” biztosítottunk a YB játékosnak.

61′ Szép támadás végén Zubkov emelne Uzuni elé, Fassnacht tisztáz.

58′ Kovacevic gyertyája után szöglet, a beadást Camara szerencsére védhetően lövi, Dini hárít.

57′ Csere: Siebatchu helyére Kanga jön, de hol van Zsebibaba?

56′ Most Botka kap kedvet lövéshez, 24 méterről lő fölé.

55′ Zubkov lövését tolja ki szögletre a kapus.

55′ Laidouni harcol ki szabadot úgy 24 méterre a kaputól.

53′ Szöglettel jöhetünk, gyors kontrát vezetnek a hazaiak, Elia menne el, de Somalia beindította a motort és tisztázott, ez is szöglet.

48′ Laidouni kap sárga lapot.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, vezet a hazai csapat, de mi vagyunk emberelőnyben. Jól játszunk, de a fontos helyzetekben nem mindig volt szerencsénk. Két nagy átlövésből betalált a hazai csapat, míg Myrto tizenegyese a kapufán csattant. De meglehet ez a másodikban.

48′ Veszélyes kontra végén Laidouni lő Faivre kezébe.

46′ Egy kényszerítő végén megint Endi esik el a tizenhatoson belül, de ez nem volt semmi.

45′ 4 perc a ráadás.

40′ Gól…
Dibusz üt ki egy beadást, középre, ahol Sierro elé pattan, aki 17-ről kipókhálózza a felső sarkot, 2-1 oda.

36′ Egy kontra Laidounin akadt el.

27′ VAR – Aissa idő előtt lépett be a tizenhatoson belülre, így közvetett szabadrúgás kifelé.

27′ Uzuni lövi, kapufa, de Laidouni bekotorja. A bíró még nem adta meg.

25′ Endit ápolni kell.

25′ Tizenegyes és kiállítás!
Zubkov fantasztikus labdát ad Botkának, akit Hefti leránt, büntető és piros lap.

22′ Haratin talpalja le egy nehéz helyzetben a hazai játékost, sárga lapért, kihagyja a visszavágót.

19′ Zesiger kap sárga lapot.

16′ Gól…
Elia 17 méteres lövése megpattan egy csapattársán, így védhetetlenül megy be a kapunkba, Dibusz még így is beleért, de sajnos nem tudta védeni.

14′ GÓÓÓL!!!
Egy bedobás után a svájciak hátvédje könnyelmű, a passzára Boli csap le és könyörtelenül a kapuba bombázza a labdát, 1-0!

13′ Siebatchu szabálytalankodik, sárgát lapot ér.

10′ Somalia arcát továbbra is ápolni kell.

7′ Egy távoli lövést üt le a földre Dini, de rosszul pattan, így a vendégcsatár majdnem megszerzi a labdát, de tisztázunk.

5′ Igor fejel össze valakivel.

3′ Egy jobboldali beadást fejel Ngalameu mellé 5 méterről.

1′ Somaliát kellett ápolni.

1′ Kezdődik!

21:00 A mieink és a hazaiak is az első számú mezükben játszanak.

20:30 Ma is kapunk képeket Czövek Oszkár barátunktól (akinek a korábbi meccsekről készült beszámolóit itt olvashatjátok: Pristina, Prága).

19:59 A hazaiak pedig így: Faivre – Hefti, Camara, Zesiger, Garcia – Ngalameu, Martins, Sierro, Fassnacht – Elia, Siebatcheu

19:54 Így állunk ma fel: Dibusz – Wingo, Blazic, Kovacevic, Botka – Somalia, Haratin, Laidouni – Uzuni, Boli, Zubkov
Cserék: Bogdán, Varga, S. Mmaee, Csontos, Vécsei, Loncar, Zachariassen, Redzic, Szánthó, Mak, Baturina, R. Mmaee