Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-0 Zalgiris Vilnius
Gólok: Tokmac, Uzuni

Vége, jobb csapat vagyunk, a vendégek számára hízelgő a gólkülönbség. Ezzel a hozzáállással kell jövőhéten is játszani és akkor nem lehet gond. Szép volt, fiúk!

94′ Egy vendégjátékoshoz jönnek be a mentők, úgy néz ki, ez komolyabb sérülés.

94′ Uzuni szerez labdát, megindul, majd talán kicsit önző módon ellövi – mellé. A tizenegyest akarta javítani, de most a passz jobb lett volna.

94′ Boli elől szedi fel a labdát a kapus.

91′ Csere: Civic helyére jön Vécsei.

91′ A harmadik kezezést már befújja a grúz bíró, tizenegyes. Uzuni a labda mögött, Gertmonas kifogja.

90′ 5 perc a ráadás.

86′ Civic beadását Boli csúsztatja mellé.

86′ Mak indul meg, a szurkolók megint kezezést reklamálnak a beadásnál.

83′ Zachariassen játszik össze Bolival, a norvég pörgetése a kapusé.

82′ Döbbenetes, a kilépő Bolit elkaszálja Gertmonas, a bíró továbbot int.

80′ Életveszélyes helyzet a kapunk előtt egy szöglet után, de blokkoljuk végül a lövést.

78′ Samyt és Wingót is ápolni kell egy veszélyes vendégtámadás után.

77′ Zachariassen – Uzuni – Boli a labda útja, vagyis csak lenne, de Franck lábáról leszedi a kapus.

76′ Csere: Ryan Mmaee helyén Boli folytatja.

75′ Civic beadása után Zachariassen ellen fújnak kifelé szabadot, a szurkolók kezezés miatt reklamálnak.

71′ Mmaeebe köt bele az egyik vendég, Ryan nem hagyja magát.

71′ Zachariassen – Uzuni – Civic a labda útja, szöglet jöhet után.

69′ Csere: Tokmac és Zubkov helyére Zachariassen és Mak áll be.

68′ Toki játszik ki Wingóhoz, a beadásánál eltűnik Ryan, valamiért kifelé szabad.

65′ Csere: Tadic – Sylvestr.

64′ Zubkov passzát Civic 16-ról nagy erővel lövi mellé kapásból.

60′ Ryan fejel fölé nem sokkal egy szögletet.

60′ Csere a vendégeknél: Kis – Gamakov, Karamarko – Kyemereh.

55′ Civicet kellett ápolni.

51′ Uzuni szögletét Ryan csúsztatja fölé.

46′ Folytatódik a meccs.

Félidő, olykor gyönyörű játékkal megérdemelten vezetünk! A hivatalos nézőszám: 10107.

45′ 1 perc a ráadás.

45′ Haratin kap lapot, Wingo bokáját ápolják.

42′ Zubkov is kedvet kapott, ő 20-ról sajnos mellé bombáz.

40′ GÓÓÓL!!!
Egy gyors ellentámadást Tokmac vezet, nem passzol, hanem lő – óriási gólt, 2-0!

38′ Zubkov ível remekül Civic fejére, a kapus Gertmonas hatalmasat véd a röviden…

36′ Zubkov remek csel után az alapvonal mellől lő, keresztben elgurul a kapu előtt.

35′ Ez is remek – Uzuni labdája után Ryan lő, blokkolják, szöglet.

33′ Szép vendégösszjáték végén Dininek kellett védenie egy rövidre tartó labdát.

23′ GÓÓÓL!!!
Ryan Mmaee cselei után Uzunihoz játszik egy pazar labdával, Myrto pedig kilövi a hosszút, 1-0!

23′ Toki indul meg, felborítják, nincs sípszó.

23′ Hatalmas helyzet: Ryan Mmaee szerez labdát a kezdőkörben, átcselezi magát egy emberen, majd jobbra teszi Zubkovnak, aki a kapusba lő 14-ről. Kicsit elvesztette az egyensúlyát talán.

18′ Tokmac blokkolt lövése után szögletre tisztáznak, Zubkov beadása veszélyesen érkezik, de nem sikerül kapura tenni.

10′ Uzuni kerül helyzetben, hatalmas erővel találja el a keresztlécet…

1′ A mieink az új hazaiban, a vendégek bordóban, mi kezdtünk.

19:59 A Wroclaw-val közös barátságnak szól a látvány és őket élteti a tábor a kezdés előtt.

19:53 A kezdő: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Somalia, Haratin – Zubkov, Tokmac, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Zachariassen, Sigér, Vécsei, Mak, Baturina, Loncar, Csontos, Iyinbor, Szánthó, Boli