Nyolckor kezdünk Koszovóban. Hajrá, Fradi!

FC Pristina 1-3 Ferencváros
Gólok: Uzuni 3

Vége, az eleje túl izgalmas volt, de végül sima továbbjutást hozott a meccs.

88′ Csere: Baturina és Redzic jön Tokmac és Uzuni helyére.

21:43 GÓÓÓL!!!
Tokmac küzd meg egy labdáért, végül ráböki, ami Uzuni elé pattan, Myrto pedig a rövid alsóba lő, mesterhármas, 3-1!

80′ GÓÓÓL!!!
Civic ad be, középen Uzuni piszkál bele, 2-1!

75′ Uzuni – Tokmac – Zubkov a labda útja, a kapus kezébe emel végül Alex.

71′ Toki lő mellé.

70′ Csere: Sigi és Vécsei érkezik Ryan Mmaee és Somi helyére.

67′ Gól…
Hoti szöglet után fejel a kapunkba, fel sem ugrott senki… 1-1.

62′ Csere: Mak helyére Zubkov jön.

59′ Mak lő 17-ről nagy erővel mellé.

58′ Egy jobboldali lövés talán Mmaeen pattan meg, így pedig a kapufát találja el, onnan Dibusz kezében köt ki végül.

49′ GÓÓÓL!!!
Tokmac passza után Uzuni bőrözi fel a kapust lövésével, 1-0!

46′ Folytatódik a találkozó.

Szünet, nagyon gyengén kezdtünk, épp, mint egy hete, aztán egyre több helyzetünk lett.

43′ Civic gondolt egyet és egy szöglet után óriási bombát ereszt el, nem sokkal mellé.

36′ Mak – Tokmac – Mmaee támadás, veszélyes lövés, szép védés.

25′ Újabb szép támadás végén Civic lő a kapusba, a szöglet után mellé fejelünk.

23′ Az első szép kombináció végén Mak lőtt fölé, ha Uzuni nem veszi el a labdát előle, akkor még nagyobb lett volna a lehetőség.

20′ Mici távoli lövése veszélytelen.

19′ Civic távoli lövése az első – veszélytelen – kísérletünk.

7′ Sammynek kellett tisztáznia veszélyes helyzetben.

5′ Egy lesgólt szereztek a hazaiak, épp úgy, mint egy hete.

3′ A hazaiak támadnak, kétszer kellett tisztáznunk, majd Dini véd magabiztosan.

1′ Elkezdődött a találkozó.

Pristinában jelenleg 28 fok van, a hazaiak kékben, a mieink csíkosban játszanak, ugyanúgy, mint egy hete.

19:40 Czövek Oszkár barátunk kint van Pristinában, köszönjük a képeket 🙂

18:42 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Haratin, Somalia – Mak, Tokmac, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Varga, Zubkov, Sigér, Vécsei, Baturina, Gera, Dvali, Redzic, Csontos, Iyinbor