Hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 FC Pristina
Gólok: Blazic, R. Mmaee, Tokmac

Vége, ha kicsit nehézkesen – idegesen is, de kiharcoltunk egy remek eredményt. Stöger mondott beszédet a gyepen, vastaps kiséri le a srácokat.

90′ 5 perc a ráadás.

88′ Csere: Vécsei Haratin helyén folytatja.

79′ Csere: Soma jött Mak helyére.

78′ GÓÓÓL!!!
A harmadik találatot Blazic teszi a kapuba közelről, 3-0!

74′ GÓÓÓL!!!
Uzuni teszi be a rövidre a labdát, de megpattan, Mak csap le rá és beteszi a kapu elé, ahol Ryan Mmaee közelről a kapuba piszkálja, 2-0!

71′ GÓÓÓL!!!
Civic ad be balról, Toki pöcköl bele, a labda pedig a hosszúban köt ki, 1-0!

68′ Egy szabad után Haratin lő centikkel fölé.

68′ Csere: Boli helyére Ryan Mmaee érkezik.

63′ Wingo labdájával Boli lép ki, sajnos szabályosan szerelik.

61′ Boli egy szöglet után teljesen szabadon fejelhet a hosszún, a kapusnak a bólintás nem okoz gondot.

52′ Toki szerez labdát, Bolit ugratja ki jobbkötőben, Franck az oldalhálóba bombáz.

48′ Mak és Dibusz kap a vak Celtic-drukker bírótól sárgát, miután két játékosunk agyonrúgását is továbbengedte.

46′ A mi kezdőrúgásunkkal folytatódik a meccs.

45′ Egyik cserejátékosunk sem melegít intenzíven, mindenki jön is vissza.

Szünet, ennél sokkal-sokkal több kell. A hivatalos nézőszám: 8765.

48′ Uzuni lő egy szabadot húszról, a kapusnak nem okoz gondot.

45′ 4 perc a ráadás – ez a skót reakció a rengeteg koszovói fetrengésre.

45′ Boli és a kapus ütközött a tizenhatoson belül, az ötösön kívül, kifelé szabadrúgás.

35′ Otto John léphet ki egyedül, 15-ről szerencsére mellé gurít, óriási ziccer volt…

34′ Uzuni szerez labdát a balszélen, majd beíveli Maknak, aki nem tesz bele a lövésbe elég erőt, így fogja a kapus.

25′ Sigér labdáját Uzuni elől szedi fel a kapus, egy vendégvédő a földön marad.

23′ Blazic indítja remekül Tokit, aki Boli elé tálal, Franck a sarkot célozza meg, de a kapus véd.

19′ Boli és Sigér kényszerítőzik remekül, a kapus hatalmasat véd. Ébredezünk.

17′ Hatalmas helyzet, Mak fantasztikus labdát ad Tokinak, aki visszajátszik, Haratin pedig sistergős kapufát lő.

15′ Tiszta Süduva a Pristina…

15′ Tokit vágják fel, a harmadik sárgás szabálytalanság már lap is, ez viszont mehetett volna előnyszabályban tovább.

7′ Blazic remek ívelése Uzuni lábára ragad, lő, szöglet, mire ezt írom, már Dininek kell megmentenie egy guruló labdát a gólvonal előtt nem sokkal…

6′ Otto fejel gólt, szerencsére lesről.

1′ Civicet máris orrba könyökölték.

1′ A tábor felé támadunk.

1′ Elkezdődött a meccs.

17:59 A tábor fantasztikusan szól.

17:57 Jönnek ki a csapatok, a mieink az új mezünkben, a vendégek kékben.

17:51 Nagyon meleg van, nem csoda, hogy majd’ mindenki a kerengőben várja a kezdést. A GraboPress alapján 11883 belépő kelt el a mai meccsre.

17:49 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Blazic, Dvali, Civic – Haratin, Sigér – Mak, Tokmac, Uzuni – Boli
Cserék: Bogdán, Varga, Csontos, S. Mmaee, Iyinbor, Gera, Vécsei, Csonka, Somalia, Baturina, R. Mmaee

A mérkőzést élőben közvetíti a Duna World, amelyet a Médiaklikken keresztül online is követhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.