Hiába tettünk többet a győzelemért, ezúttal ez nem hozta meg az eredményt – ma lehet javítani! A negyedik meccs fél hatkor kezdődik, a LiveEvent (fizetős) oldalán lehet élőben követni.

Férfi jégkorong, Erste Liga, rájátszás, elődöntő, 3. mérkőzés
Sportclub Csíkszereda 3-2 (hu.) Ferencváros
Harmadok: 0-1, 1-0, 1-1, 1-0
Gólok: Somogyi (Pavuk, Sági), Kóger (Tóth Gergely, Nagy G.)

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a Csíkszereda javára.

Beszámoló: Fradi.hu

Arany (Nagy K.)
Boros, Hegyi – Hodgman, Kóger, Nagy G.
Kärmeniemi, Sarcia – Hajós, Németh, Tóth A.
Tóth Gergely, Versteeg – Pavuk, Sági, Somogyi
Bán, Roczanov – Farkas, Tóth Gergő, Tóth R.

Fodor Szabolcs

Nagyon jó mérkőzés volt, taktikusan játszott mindkét csapat. Elképesztően kiélezett volt végig, az utolsó harmadban talán picit jobbak voltunk, volt sok helyzetünk, abból sikerült egyet belőni, de a kapuslehozatallal és egy jó lövéssel visszajött a Csíkszereda. Ezután egy jó cserével eldöntötték a meccset. Tudtuk, hogy szoros párharc lesz, nem fog négy meccsből eldőlni, minden apróság dönthet. Vasárnap ugyanilyen jól szeretnénk játszani, remélve, hogy az apró dolgok felénk fognak billenni.