Fél háromkor kezdünk Matyóföldön. Hajrá, Fradi!

Mezőkövesd 2-2 Ferencváros
Gólok: Boli, Somalia

Vége, a második gól után talán kicsit kiengedtünk, amit a Mezőkövesd kihasznált és egy pontot otthon tartott, nem érdemtelenül.

90+2′ Hazai csere: Nagy váltja Jurinát.

90+1′ Hazai csere: Vajda áll be Besirovic helyére.

90′ Három perc a ráadás.

89′ Andó-Szabó remekül zárja a passzsávokat ma…

84′ Csere: Baturina – Boli.

82′ Kövesdi lövés
Egy beadást fejelnek le a hazaiak a tizenhatoson belül, amit Vojtus próbál rátenni tizenegyről, gyengére sikerült, Dibusz könnyedén felszedi.

75′ Cserélünk: Mak és Vécsei váltja Sigért és Uzunit.

75′ Gól…
Egy beadást Jurina helyez Dibusz kapujába 8 méterről félollóval, 2-2.

74′ Szabadrúgás
Boli harcolta ki. Uzuni küldi rá 25-ről, Szappanos kezébe.

72′ Sárga lap
Blazic kapta egy szabálytalansága után.

70′ Blokkolt lövés
Blazic hosszú indítását veszi le Uzuni, majd Laidounit indítja, aki remekül játszik a túloldalra Bolihoz, Franck lő, azt blokkolják, szép akció volt.

Kis színes: a napokban Albániában járt Szijjártó Péter külügyminiszter, ahol az egyik eseményen elmondta, hogy Magyarországon, ha megkérnének valakit, hogy mondjon egy neves albánt, akkor sokan Myrto Uzunit neveznék meg, aki remek formában játszik a Ferencvárosban.

63′ Cserélünk: Isael és Tokmac le, Laidouni és Zubkov be.

62′ Gól…
Támad a Kövesd, miután eladtunk egy labdát, végül Besirovic közelről a kapuba teszi a beadást.

51′ Hazai cserék
Chrien és Vojtus áll be Cseri és Vutov helyére.

51′ Sárga lap
Civic kapja.

50′ GÓÓÓL!!!
Civic szerel jól, a labdát pedig Uzuni pörgeti Boli elé, aki egyedül viheti ismét Szappanosra, ezúttal nem hibázik, szépen ellövi a hosszúba, 2-0!

47′ Besirovic próbált ollózni
De nem állt irányba a labda.

46′ Folytatódik a mérkőzés
Pintér Attila cserélt: Martic váltotta Karnitskit.

Félidő, mindkét csapat előtt akadtak lehetőségek, ezekből egyet mi tudtunk kihasználni, így előnnyel megyünk a pihenőre.

37′ Szabadrúgás
Boli harcolta ki 17 méteren. Uzuni tekeri el a sorfal és a kapufa felett is.

35′ Hazai műesés
Berecz dobta fel magát, a sárga lap ezúttal elmarad.

34′ Újabb ziccer
Tokmac labdát szerez, majd Bolival kényszerítőzik, végül lő, nagyon mellé, rosszul találta el – Uzunihoz is passzolhatott volna, hogy sakk-matt helyzet alakuljon ki.

32′ GÓÓÓL!!!
Bolit rúgják fel. A szabadrúgást Uzuni tekerte a tizenhatoson belülre, amibe előbb Sigér fejelt bele, majd Somalia pöckölte a kapuba, 1-0!

28′ Szöglet
A letámadásunk után kipasszolták a labdát az alapvonalon túlra a hazaiak. Isael a labda mögött, a beadását kifejelik.

26′ Uzuni…
Civic remek tekerése találja meg Myrtót a tizenegyes pont környékén, aki rá is lövi kapásból, de középre, így Szappanos bravúrral védeni tud.

23′ Szöglet
Civic küldi be, fejjel tisztáznak a hazaiak.

14′ Több lövéssel is próbálkozott a Kövesd
Az első volt a legveszélyesebb, akkor Cseri beadásába Jurina pöckölt bele, de már nem tudta irányítani a labdát, utána Dibusz is védett egyet, végül többször blokkoltunk is.

11′ Boli…
Tokmac ad pazar labdát Francknek, aki ráviheti Szappanosra, a védő csak hátulról tudja szorongatni, a lövést Szappanos védi bravúrral, ez ziccer volt.

9′ Sárga lap
Boli kapta, műesésért.

7′ Dibusz!
Két lövést is megfogott Dénes, a második komolyabb hárítás volt. Utána még egy helyzet adódott, abból szöglet lett, utána meg szabadrúgás kifelé.

5′ Hazai szöglet
Botka szerelése után. Kicsiben végezték el, a beadást tisztáztuk.

3′ Szabdarúgással jöhetünk
Somalia kapott egyet. Isael lövi jobbról, jó 20-25-ről, Sigért találta el.

1′ Egyből támad a Mezőkövesd
A beadást Dibusz húzta le könnyedén.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
Boli indította útjára a labdát.

14:30 Blazic százados
Miha ma szerepel 100. bajnokiján a Fradiban.

14:28 Mindjárt kezdődik a meccs, a hazaiak kékben, mi zöld-fehérben lépünk pályára.

13:20 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Somalia, Sigér – Uzuni, Tokmac, Isael – Boli

Cserék: Bogdán, Mmaee, Zubkov, Vécsei, Mak, Baturina, Gera, Skvarka, Laidouni