Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-0 Zalaegerszegi TE
Gólok: Baturina, Laidouni

Vége, a második félidőben magabiztosan behúztuk az újabb győzelmet.

90′ 3 perc a ráadás.

80′ Csere: Uzuni és Haratin érkezik Somalia és Mak helyére.

76′ Mak lő 16-ról, alig fölé.

75′ Zubkov lő hatalmas bombát 25-ről, Demjén bravúrral véd szögletre.

73′ Laidouni kap sárga lapot.

71′ Csere: Sigér érkezik Tokmac helyére.

69′ GÓÓÓL!!!
Gyors támadás, Zubkov megy középen a labdával és ügyesen teszi ki jobbra Baturinának, aki kilövi a hosszút, 2-0!

67′ GÓÓÓL!!!
Mak passzából Baturina kerül ziccerbe, Demjén óriási bravúrral véd, szöglet. Mak tekeri a rövidre, ahol Laidouni érkezik és a kapuba lő, 1-0!

59′ Csere: Zubkov és Baturina érkezik Isael és Boli helyére.

56′ Tokmac kiteszi jobbra Bolinak a labdát, aki mellé bombáz.

50′ Szép összjáték után a kapu torkából lőhet Somalia, de csak szöglet lesz végül.

46′ Folytatódik a mérkőzés, nem cseréltünk.

Szünet, nagyon pörgős, de sok pontatlanságot hozó meccsen a ZTE méltó ellenfél, a srácokon látszik a mentális fáradtság. Az első negyedórában rengeteg nagy hibát vétettünk hátul.

41′ Bedi lövését üti szögletre Dini.

40′ Szép akciót mutatunk be, lövésre nem lesz belőle végül.

28′ Laidounit rúgják le, sárga lap.

26′ Mak szenzációs cseleket mutat be, de lövésig sajnos nem jut végül.

23′ Tokmac indul meg, majd Makhoz játszik, aki a kapu mellé tekeri a labdát.

21′ Dini Rebrov magyar hangjaként irányítja a srácokat, mindig bemondva a passz célpontját.

15′ Heister beadását fejeli kapura Isael, pont Demjénbe.

13′ Tokmac tör be a tizenhatosra, majd leviszi az alapvonalra, végül kirúgásra pattog a labda.

11′ Mak vezeti rá a vendégvédelemre, középre tett labdájára senki sem érkezik.

9′ Somalia felpörgette a motort és 5 métert hozott be Babatin, aki Dvali mellett ellépve már Dinire vezette volna a labdát.

2′ Blazic adta haza röviden a labdát, Dini becsúszott, végül Dvali szabadított fel.

1′ Dini húzza le a labdát egy beadás után.

1′ Keződik a mérkőzés.

17:01 A mieink csíkosban, a vendégek feketében játszanak majd.

16:58 Jönnek ki a csapatok.

15:55 A mai csapatunk: Dibusz – Botka, Blazic, Dvali, Heister – Somalia, Laidouni – Tokmac, Isael, Mak – Boli
Cserék: Bogdán, Frimpong, Lovrencsics, Zubkov, Haratin, Kovacevic, Sigér, Vécsei, Baturina, Uzuni, Skvarka, Varga

14:43 Online meccsfüzet a mai bajnokira: benne interjú Miha Blaziccsal és Szergej Rebrovval – ide kattintva pörgetheted át a kiadványt.