Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 1-0 Kaposvári Rákóczi
Gól: Zsubkov

Vége, osztálykülönbség, jó játék az első félidőben, rengeteg helyzet, de botrányos helyzetkihasználás. A Kaposvár Süduva-szerencsét vitt a pályára, helyzetük nem volt.

90+3′ Tokmac cselezi át magát az ellenfél játékosait, passz helyett lő, mellé. Szigony megsérülhetett, mikor Gróffal ütközött korábban, úgy néz ki.

90+2′ Varga lő nagy erővel, de elmegy keresztbe a labda.

90+1′
Tokmac kicselezi Pogacsicsot is, majd a középen érkező Szignyevicshez passzol, támadónk az üres kapu fölé lövi a labdát…

Három perc a ráadás.

90′ A füttybajnokok visszatértek.

87′ Szigony és Varga játszik össze, a fehérorosz beadását tisztázzák, Heisterhez kerül a labda, aki 16-ról lő, egy védőbe.

82′ Csere: Boli helyett Szigony áll be, Botka pedig sárga lapot kapott.

81′ Bőle tűnik el gyanúsan a tizenhatoson belül.

76′ Ignyatenko kap sárga lapot.

74′ Csere: Haratin áll be Leandro helyére. Előtte Tokmac ad jó labdát Bőlének, aki azonban túljátssza a helyzetet.

72′ Bőle emel Tokmac elé, aki éles szögből lő, szögletre üti a kapus.

70′ Tokmac kap remek labdát Ignyatenkótól, a centerezésbe belelépnek, a szögletet pedig Frimpong fejeli mellé.

68′ Heister tüzel a tizenhatos sarkáról, szöglet.

66′ Beliczky áll be, korábban a Fradiban is játszott.

65′ Csere: Tokmac áll be Zsubkov helyére.

64′ Tokmac készül beállni, miközben Varga készül szabadhoz, a blokkról visszapattanó labdát Heister lövi mellé centikkel.

62′ Jakmiv lő keresztbe Gróf kapuja előtt Nagy Richárd labdájából.

57′ Danilo indul meg, Bolihoz játszik, aki egy csel után lő, szöglet, utána Frimpong labdájába érnek kézzel a vendégek, szöglet ez is…

53′ Ignyatenko hulló falevelét 22-ről üti hatalmas bravúrral fölé a kaposvári kapus.

52′ Ádám került helyzetbe, Gróf a gyenge lövést magabiztosan védi, ez Dávid első ferencvárosi hárítása.

51′ Roli újabb remek labdát kap, lövőhelyzetet harcol ki, de keresztben ellövi. Egy gól kéne neki és Bolinak is.

46′ Csere nélkül folytatjuk.

Félidő, a hivatalos nézőszám: 6891.

45′ Fantasztikus szabadrúgás variáció: Leo teszi a keresztbe mozgó Zsubkov elé a labdát, aki közelről pörgetne kapura, de a kapusba megy, onnan pedig szögletre, ezzel vége a félidőnek, Iványi nem engedi a kornert… Osztálykülönbség van a két csapat közt, a mieink rengeteget veszélyeztetnek, Grófnak még semmi dolga nem volt.

43′ Roli kerül megint ziccerbe, okosan a jobb alsót lőné ki, de mellé, egy percre rá ő cselez befelé, lövését nagy szerencsével szögletre tisztázzák.

32′ Botka indul meg, Boli életveszélyesen érkezik a röviden, de mellé bólintja a labdát.

32′ Egy szögletet fejel Pogacsics kezébe Franck.

27′ Marcel ziccerben kap labdát, sajnos önzetlen, mert lövés helyett pontatlanul tálal Boli elé.

24′ Egy remek felívelt labdát fejelt Roli senkitől sem zavartatva a kapus kezébe.

19′ Bőle kerül helyzetbe, Pogacsics ezt is védi.

18′ Heister szerez remek labdát, majd lő, Pogacsics nagy bravúrral fogja.

16′ Egész más tempóban focizik a két csapat.

15′ Roli lő, Pogacsics fogja a 13 méteres kísérletet.

7′ GÓÓÓL!!!
Bőle remek labdáját két csel után Zsubkov védhetetlenül vágja a kapus feje fölött a hálóba.

4′ Leó lövi, a sorfalba.

4′ Bőle passzába érnek kézzel a vendégek, szabad a tizenhatos vonalától pár centire.

3′ Leó ad remek labdát Rolinak, aki Csikar-szögből föléteker.

1′ Elkezdődött a meccs.

19:25 A mai csapat: Gróf – Botka, Frimpong, Blazic, Heister – Leandro, Ignyatenko – Varga, Bőle, Zsubkov – Boli

Cserék: Dibusz, Haratin, Civic, Szignyevics, Dvali, Skvarka, Tokmac

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.