Fél nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-1 Debreceni VSC
Gólok: Isael, Varga

Vége, megérdemelt győzelmet arattunk egy pörgős meccsen a dobogóért harcoló DVSC ellen. Szól a “k*rva gyenge“, az ocsmány vendégszurkolók kiírása miatt.

90+3′ Zárásul még Dani hozza kihagyhatatlan helyzetben Bőlét, Luki azonban a kapusba lő, Csonka teljesen egyedül állt a másik oldalon…

90′ Öt perc a ráadás, közben Pintér ad sárgát Dininek miután 15 másodpercig igazgatja a labdát.

89′ Heister lövése Danin megpattanva megy mellé centikkel…

88′ Dani remekül ugratja ki Szigonyt, aki azonban kijátssza magát a helyzetből.

86′ Dani forgolódik a tizenhatos előtt, majd lő, a vendégkapus fogja.

82′ Csere: Sigér érkezik a gólszerző Varga helyére.

81′ Heister ütközik Szécsivel, ide hallatszik, sárga jár érte, meg is érte, veszélyes támadást akasztott meg.

78′ Csere: Isael le, Bőle be.

76′ Isael szórakozik a vendégvédőkkel, majd Szigony készít le egy labdát Daninak, a nagyon aktív legendánk mellé lő sajnos.

75′ Előbb Marcel, majd Dini mentett veszélyes helyzetben, remeklő kapusunk szögletre tolt egy veszélyes lövést.

72′ Csere: Kosicky áll be Nagy helyére a kapuba.

71′ Dani nagyon él, egy neki fellőtt labdát fordulás után kapura emel, de mellé. Nagy ahogy szaladt vissza, megsérült.

68′ Csonka remekül cselezi át magát emberén egy labdaszerzés után, ezzel elindul egy másfél perces “csak sz*patunk” jelenetsor, amiből lövés nincs, taps annál több.

61′ Csere: Böde érkezik Toki helyére.

58′ GÓÓÓL!!!
Isael remek belöbbölt labdáját Roli veszi le, gurítja el a hosszúba, nem tudják tisztázni, 2-1! Gólöröménél reagál a heti kacsára, hogy távozna, egyértelműen jelzi, hogy marad a Fradiban.

50′ Elaludt a védelem, balkötőből lő a debreceni csatár, Dini jól zárja a szöget, majd egy távoli lövést is szögletre kell tolnia.

48′ Gyönyőrű összjáték végén Marcel passzol be veszélyesen az alapvonalról, labdáját tisztázzák.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, szól a mindent bele. A hivatalos nézőszám: 10857.

43′ Gól…
Lovre szerel egy vendégkontrát, a szögletet becsúsztatja Pávkovics… 1-1

42′ Csonka labdát szerez, majd remekül játszik Tokihoz, aki Szigonyhoz passzol, a fáklyavívő 17-ről Nagy kezébe ível.

41′ Egy lapos baloldali beadást Szatmári közelről az égbe lő, gúnyos kacajjal reagál a lelátó.

38′ Botka egy beívelt labdát remekül szerez meg a tizenhatosunkon belül, Endi ziccertől óvott meg minket.

35′ A Freed for Desire is megtetszett a lákistáknak.

13331 jegy kelt el, meglátjuk hányan jöttek el, 9500-10500 közé tippelném.

30′ Lovre kap lapot.

25′ Isael remek keresztlabdájára Szigony és Varga is lassan reagál. 15 mp múlva Tokmac lő fölé.

17′ A kétszáz főnyi mini kondástábor csak minket szidalmaz.

17′ Varga remek labdával indítja Tokit, aki elszórakozza a helyzetet.

14′ GÓÓÓL!!!
Isael Csikar-szögből megszerezte első gólját Szigony remek körömpasszából, 1-0!

12′ Egy távoli lövést Dini szedett össze gond nélkül.

8′ Megint Frimpongot kell ápolni, megint fején találták el…

1′ Elkezdődött a meccs, 10 másodperccel később egy debreceni földre vitte Frimpongot, akit ápolni kell.

19:28 A mieink csíkosban, a vendégek fehérben játszanak.

19:27 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Botka, Frimpong, Heister – Haratin, Csonka – Varga, Isael, Tokmac – Szignyevics

Cserék: Holczer, Takács, Böde, Leandro, Sigér, Bőle, Szerető