Ötkor kezdünk idegenben. Hajrá, Fradi!

Mezőkövesd 1-2 Ferencváros
Gólok: Bőle, Dvali

Vége, hatalmasat küzdöttünk, a második félidőben már néhol jól is játszva, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, újabb lépést téve a 30. bajnoki cím felé!

90+2′ Isael indul meg, Ivannak játszik, aki kiharcol egy szögletet.

90+1′ Koszta kerül lövőhelyzetbe, de ki van szorítva, így Dini össze tudja szedni a labdát.

90′ 4 perc a ráadás.

89′ Böde remekül tarja meg a labdát, miután Isael fellőtte neki, majd még jobban indítja Bőlét, aki azonban ezt a helyzetét a kapusba lőtte.

86′ Egy távoli lövést kísér mellé Dibusz.

85′ Isael kap remek labdát Bőlétől, a brazilnak nincs szerencséje, remek tekerése a keresztlécen csattan.

84′ Isael Brehme-szögből teker rá egy szabadot, szögletre üti a kapus.

82′ GÓÓÓL!!!
Heister javítja hibáit, fantasztikusan ad keresztbe, Bőle a hosszún leveszi és könyörtelenül bevágja, 2-1!

79′ Csere: Haratin le, Bőle be.

75′ Eperjes lőhet húszról, Dini rajta volt, nem sokkal ment fölé.

72′ Tokmac és Isael játszik össze, csak szögletet ért az akció.

70′ Dininek kellett szögletre tolnia egy fejest.

68′ Csere: Szignyevicset Böde váltja.

66′ Meski földreviszi Leót, ez Farkast nem zavarja.

65′ Csere: Isael érkezik Varga helyére.

59′ Heister harmadik nagy hibája, Kerékgyártót ugratják ki, utána Drazity, majd Amadou a labda útja, volt játékosunk lövését pedig Dini bravúrra kiüti.

57′ Gyors kontrát vezetünk, Dini kidobja Lovrencsicsnek a labdát, aki Tokmac elé emel, a norvég szélső éles szögből az oldalhálóba lő, ebben több volt.

53′ Haratin lövi égbe a labdát.

49′ GÓÓÓL!!!
Haratin labdaszerzése után Tokmac tűzi a labdát kapura, ezt Szappanos még védi. Varga szögletét előbb Haratin, majd Dvali teszi kapura, utóbbi már sikeresen. Ez a grúz védő két és feledik gólja, 1-1!

46′ Folytatódik a meccs, csere nincs.

Félidő, egyértelműen jobbak vagyunk, három nagy lehetőségünk is volt, a Mezőkövesdnek pedig két kontrája, amiből az egyik gól lett. Menni kell tovább, be fog akadni valahogy az a gól!

45+2′ Lovre beadását Heister elé fejelik, akinek kapáslövése alig megy a jobb kapufa mellé.

45′ 2 perc a hosszabbítás.

42′ Lovre beadását Szignyevics csúsztatja kapura a rövidnél, Szappanos fölé tolja. Varga szögletét Blazic fejeli mellé.

39′ Leo a tizenhatos sarkáról lő fölé.

37′ Haratin esik nagyot, most a feje hátsó felét üti meg nagyon, ápolni kell.

35′ Kerékgyártó lő 20-ról fölé.

34′ Heister másodszor is belóg a lesreállításba, ez most Dini jóvoltából nem került gólba.

30′ Leo beívelt labdáját Tokmac nem tudja kapura tenni.

29′ Végre valami – bár nem sok, egy kipattanót Pertrjak lő el 20-ról, Szappanosé.

21′ Tokmac indul meg remekül és Pertjak elé tálal, de a hazaiak tisztázni tudnak.

18′ Gól…
Drazsity ugrik ki Heister mellett, és éles szögből a hosszúba lő.

17′ Töki ugratná ki Petrjakot, de picit hosszú volt a labdája.

16′ Haratin vezethetne kontrát, de ahelyett, hogy három jobb helyzetben lévő társa egyikének passzolt volna, 19-ről gyengén eldurrantja.

11′
Varga 25 méteres lövése veszélyesen, de nem elég veszélyesen csapódik lefelé, mintegy fél méterrel fölé ment

9′ Varga szöglete a röviden Szignyevicset találja, de a fehérorosz nem tudja kapura irányítani a fejest.

8′ Varga szabadja pattan ki szögletre.

4′ Heister centerezését Szappanos szedi fel Szigony elől.

1′ Elkezdődött a meccs.

16:58 A mieink csíkosban, a hazaiak fehérben játszanak majd.

16:08 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister – Haratin, Tokmac, Leandro – Varga, Szignyevics, Petrjak

Cserék: Holczer, Botka, Frimpong, Isael, Bőle, Csonka, Böde