Mindez fiatal játékosukkal, Bese Barnabással készült interjúból derül ki, aki a DVTK-t megtréfálta.
– Azért remélem, hogy nem az utolsó gólom volt a diósgyőri – utalt a találatra Bese Barnabás. – Egészen különböző mérkőzéseket játszottunk. A Mezőkövesd ellen szinte kötelező volt a győzelem, örülök, hogy csereként beállva egy gólpasszal tudtam segíteni a csapatot. A Disógyőr elleni találkozón is a második félidőben szálltam be, és bár a DVTK-nak 1-1-nél, majd 2-1-nél is voltak lehetőségei, sikerült kapuba találnom, és kis szerencsével a három pontot is megszerezhettük volna. A Haladás ellen már kezdőként kaptam lehetőséget, de sajnos ez a találkozó nem sikerült úgy sem nekem, sem a csapatnak, ahogy azt szerettük volna. Talán ha Vass Patrik lövése bemegy, az fordulópontot jelenthetett volna, de ezen már kár rágódni.
– Mozgalmas időszakot élsz, hiszen amellett, hogy egyre több lehetőséget kapsz, az U21-es válogatottban is számítottak a játékodra.
– Nagyon örülök, hogy érzem a bizalmat Józsi bácsi részéről, igyekszem megszolgálni. A válogatott összetartása is hasznos volt, vasárnaptól szerdáig voltunk együtt, és győztünk a felkészülési mérkőzésen is. Bár a gól elég későn jött, sok helyzetet kidolgoztunk, én is eljutottam egy kapufáig.
– Jön a következő feladat: a Ferencváros elleni örökrangadó. Mire számítasz a zöld-fehérek ellen?
– A Fradi masszív és erős csapat, mely nyilván nagyszámú közönsége támogatását is élvezni fogja. Mi is mindent beleadunk a siker érdekében, ehhez stabilan kell védekeznünk, fegyelmezetten kell futballoznunk, és az esetlegesen kinyíló védelmükkel szemben gyors támadásokat vezetni, jó ütemű labdaszerzések után. Így lehet esélyünk.
– Játszottál már a Puskás Ferenc Stadionban?
– Még nem, biztosan hatalmas élmény lesz, még akkor is, ha nem válogatott mérkőzésről van szó. Talán ez az utolsó alkalom, hogy a magyar futballnak ebben a szentélyében pályára léphetek, remélem, jó játékommal még emlékezetesebbé teszem ezt az estét! Mondjuk az idei második gólommal!
forrás: mtkhungaria.hu




