Clubunk elnöke posztolt a Felcsút elleni bajnoki után. (tovább…)

Clubunk elnöke értékelte a tegnapi győztes bajnokit. (tovább…)

Clubunk elnöke emlékezett meg az évfordulóról, hosszú volt az utazás onnan, amikor az angolok fel akarták számolni a szakosztályt. (tovább…)

Clubunk elnöke mérges volt a tegnapi pontvesztés után. (tovább…)

Így várja a mai meccset a Fradi elnöke. (tovább…)

Kubatov Gábor és Orosz Pál Bragából jelentkezett be a tegnapi visszavágó után – a csapat röviddel éjfél után érkezett meg Budapestre. (tovább…)

Clubunk elnöke értékelt a tegnapi EL-meccs után. (tovább…)

Így várja a Fradi elnöke a mai meccset. (tovább…)

Clubunk elnöke büszke arra, hogy nemzeti színekben lépünk pályára holnap az Európa Ligában. (tovább…)

Clubunk elnökével beszélgettek a Fradiról. (tovább…)

A Fradi elnöke értékelte a tegnapi meccset. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a tegnapi továbbjutás után. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a tegnapi győztes bajnoki után. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a Ludogorec búcsúztatása után. (tovább…)

Ma 15 éve lett a Ferencvárosi Torna Club elnöke Kubatov Gábor. Eddig elnöki ténykedéséhez fűződik a Fradi egyik legsikeresebb korszaka, eddig a klub 4 BEK/BL győzelméből 3, a focicsapat 9 európai kupatavaszából 4, 8 főtáblás szereplésből 6, 36 bajnoki címéből 8 született ebben a korszakban. (tovább…)

A témát a ma megjelent új könyv adja. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a tegnapi örökrangadó után. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a razgradi meccs után. (tovább…)

A Ferencváros történetének címek számában legsikeresebb elnöke kerek születésnapot ünnepel. Isten éltesse! (tovább…)

Clubunk elnöke gratulált a ZTE-nek. (tovább…)