Clubunk elnöke posztolt a Felcsút elleni bajnoki után. (tovább…)
Clubunk elnöke értékelte a tegnapi győztes bajnokit. (tovább…)
Clubunk elnöke emlékezett meg az évfordulóról, hosszú volt az utazás onnan, amikor az angolok fel akarták számolni a szakosztályt. (tovább…)
Clubunk elnöke mérges volt a tegnapi pontvesztés után. (tovább…)
Így várja a mai meccset a Fradi elnöke. (tovább…)
Kubatov Gábor és Orosz Pál Bragából jelentkezett be a tegnapi visszavágó után – a csapat röviddel éjfél után érkezett meg Budapestre. (tovább…)
Clubunk elnöke értékelt a tegnapi EL-meccs után. (tovább…)
Így várja a Fradi elnöke a mai meccset. (tovább…)
Clubunk elnöke büszke arra, hogy nemzeti színekben lépünk pályára holnap az Európa Ligában. (tovább…)
Clubunk elnökével beszélgettek a Fradiról. (tovább…)
Kubatov: újra a élen
A Fradi elnöke értékelte a tegnapi meccset. (tovább…)
Clubunk elnöke posztolt a Ludogorec búcsúztatása után. (tovább…)
Ma 15 éve lett a Ferencvárosi Torna Club elnöke Kubatov Gábor. Eddig elnöki ténykedéséhez fűződik a Fradi egyik legsikeresebb korszaka, eddig a klub 4 BEK/BL győzelméből 3, a focicsapat 9 európai kupatavaszából 4, 8 főtáblás szereplésből 6, 36 bajnoki címéből 8 született ebben a korszakban. (tovább…)
A témát a ma megjelent új könyv adja. (tovább…)
Clubunk elnöke posztolt a tegnapi örökrangadó után. (tovább…)
Clubunk elnöke posztolt a razgradi meccs után. (tovább…)
Kubatov: 60
A Ferencváros történetének címek számában legsikeresebb elnöke kerek születésnapot ünnepel. Isten éltesse! (tovább…)
Clubunk elnöke gratulált a ZTE-nek. (tovább…)













