A Fradi elnöke értékelte az újabb Dózsa-verést. (tovább…)

A Fradi elnöke ezt várja a rangadótól. (tovább…)

A Fradi elnöke mutatta meg legújabb szerzeményeit. (tovább…)

Kubatov Gábor választ ígér. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a tegnapi bajnoki után. (tovább…)

Kubatov Gábor és Orosz Pál értékelt a Nottingham Forest elleni EL-meccs után a helyszínen – a csapat hajnalban rendben megérkezett Budapestre. (tovább…)

Clubunk elnöke gratulált az ETO-nak. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt a Panathinaikosz elleni Európa Liga meccs után. (tovább…)

Kubatov Gábor a Fradi Szakmai Napon a távozók lehetséges pótlásáról is beszélt. (tovább…)

Clubunk elnöke posztolt közösségi oldalán – alighanem lezárult Naby Keita átigazolási ügye, aki ingyen kerülhet hozzánk. (tovább…)

Clubunk elnöke beszélt az átigazolásokról. (tovább…)

Magyarország miniszterelnőkének évindító sajtótájékoztatóján a Fradi és az MLSZ kapcsolata is téma volt. (tovább…)

A sikeres szereplés egyik külön aspektusára hívta fel a figyelmet a Fradi elnöke. (tovább…)

A Fradi elnöke az átigazolásról beszélt. (tovább…)

A Fradi elnöke szerint egyetlen cél van. (tovább…)

Clubunk elnöke hagyományos újévi köszöntőjében értékelte a Fradi 2025-ös évét (tovább…)

A Fradi elnöke szerint csak a kivételes játékosok tudnak hozzánk bekerülni. (tovább…)

A közösségi oldalon keresztül fogalmazták meg jókívánságaikat. Áldott Karácsonyt! (tovább…)

A Fradi elnöke értékelte a tegnapi győzelmet. (tovább…)

Kubatov Gábor évértékelőjében a foci mellett szó esett többek között a jégkorongról, a kézilabdáról és a vízilabdáról is. (tovább…)