Ismét arcon köpték a magyar „edzőszakmát”. Kitl Mikós kudarcot vallott a Spartánál, most a felvidéki menedzsere és korábbi edzője véleményét ismerhetjük meg. Bekő szerint természetesen minden rendben van. (tovább…)

A csakfoci.hu információja. (tovább…)

Gyömbér Gábor, Gyagya Attila, Kitl Miklós a bajnokiról. (tovább…)

Az ellenünk góllal debütáló kecskeméti játékos nyilatkozott. (tovább…)