A gólszerző Zsombort kérdezték a Sabah elleni edzőmeccs után.

Gruber Zsombor

Ez volt az első komolyabb edzőmérkőzésünk, a Tiszakécske ellen már volt egy, ez most pedig kétszer 60 perces volt. A héten nagyon sok edzésünk volt, minden nap dupla edzések voltak, szóval nagyon fáradtak is vagyunk. Az elején vagyunk még a felkészülésnek, de úgy érzem, hogy ez egy jó csapat ellen egy jó erőpróba volt, hogy hol is tartunk. Apránként látszott, amit az edző szeretne tőlünk látni. Még nem mindig tudtuk mindenhol megmutatni, de ahogy tudnak rajta még finomítani, meg mi is egyre jobban megszokjuk, egyre jobb lesz. A Karabah is nehéz ellenfél lesz, ugye a Sabah nyerte az azeri bajnokságot, a Karabahot nem kell bemutatni, tavaly játszottunk ellenük, és borsot törtek az orrunk alá. Reméljük, hogy addigra kicsit frissebbek is leszünk, az csak 90 perces mérkőzés, és egy elég komoly erőpróba lesz. Nagyon sok csapatépítő program is van, ezek szerintem kellenek, hogy egy jó csapat összekovácsolódjon a szezon kezdetére, nincs már sok idő a Vojvodina elleni mérkőzésig, azt sikerrel kéne venni.