Flóri elmondta, hogy 10 játékos is távozik.

Albert Flórián

A lejárt szerződésű játékosok mind elmennek külföldre, úgyhogy per pillanat nem nézünk ki jól, egy szponzorunk maradt meg, próbálunk majd megint a fiatal lányokból ütőképes csapatot csinálni. De most biztos, hogy nem lesznek olyan elvárások szakmailag se részemről, se a klub részéről, hogy bajnokság, kupa, menjünk tovább a BL-ben, mert azért 10 távozó játékos azért az nem kevés. Hanász Vanda, aki az év felfedezettje lett, akit én hoztam fel a Soroksárból, most elment az olasz bajnokhoz, a Rómához. Nagy Vanesszát se tudtam megtartani, őt is a Soroksárból hoztam fel, akkor úgy volt, hogy vele lehet még szerződést sem kötöttek volna.

SportRádió