A hétközi idegenbeli bajnokit is megnyerték a lányok – Bíró Blanka és Jesper Jensen értékelt a meccs után.
Női kézilabda, NBI, 14. forduló
Mosonmagyaróvári KCSE 24-35 (12-18) Ferencváros
Gólok: Dmitrijeva 8, Vogel 8, Simon 6, Malestein 4, Klujber 3, Tranborg 3, Hársfalvi 2, Szeibert 1
Beszámoló: Fradi.hu
Bíró Blanka és Jesper Jensen sajtótájékoztatója:
Bíró Blanka
Minden győzelem értékes, de az ilyen meccsek, amikor a sok sérülés miatt ennyire kevesen vagyunk, talán még értékesebbek számunkra. Nagyon éreztem a lányokon, hogy mindenki úgy van vele, hogy kevesen vagyunk, megfogjuk egymás kezét és csináljuk. Akik régebb óta játszanak a magyar ligában, tudják, hogy ide, Mosonmagyaróvárra mindig fegyelmezetten kell jönni, hiszen kemény ellenállással találkozhatunk, úgyhogy tényleg büszke vagyok a lányokra, illetve köszönjük a szurkolóinknak, hogy hétköznap este is elkísértek minket erre a mérkőzésre.
Jesper Jensen
Nagyon erős teljesítmény volt, amit ma a játékosaim a pályára tettek, még úgy is, hogy öt klasszis játékosunk hiányzott a keretből. Arra készültünk, hogy nehéz meccs lesz, mert a Mosonmagyaróvár főképp az Európa Ligában megmutatta, hogy képes jól játszani, de nagyon jó munkát végeztek, akik itt lehettek. Kiváló volt a hozzáállás, beletette mindenki azt a munkát, ami ahhoz kellett, hogy végig irányítsunk, és a szurkolóink is hatvan percen át támogattak bennünket. Büszke vagyok a csapatra és boldog a győzelem miatt.





