A BL-győztes labdarúgó egyéves kölcsönjátékra érkezik.

Fantasztikus igazolás! 35-szörös magyar bajnok és 24-szeres Magyar Kupa-győztes férfi labdarúgóc sapatunkban folytatja pályafutását az 58-szoros guineai válogatott középpályás, a Liverpoollal korábban bajnok és Bajnokok Ligája-győztes Naby Keita. A kiváló középpályás egy évre kölcsönben érkezik az Üllői útra vételi opcióval.

(fradi.hu)