A Werder sportigazgatója kommentálta a kölcsönadást.
Örülünk, hogy sikerült Nabyval és az ügynökével közösen megoldást találni. Az egyértelmű volt számunkra, hogy Naby többet nem játszik a Werderben. Ezért ez a kölcsön volt a helyes lépés neki és nekünk is. Sok sikert kívánunk Nabynak Magyarországon!
– Clemens Fritz





