A Werder sportigazgatója kommentálta a kölcsönadást.

Örülünk, hogy sikerült Nabyval és az ügynökével közösen megoldást találni. Az egyértelmű volt számunkra, hogy Naby többet nem játszik a Werderben. Ezért ez a kölcsön volt a helyes lépés neki és nekünk is. Sok sikert kívánunk Nabynak Magyarországon!

Clemens Fritz