Labdarúgóink mesterét kérdezték a mai derbi előtt.
Pascal Jansen
Valóban emlékezetesen sikerült az első derbim. Az emberek az augusztusi találkozó előtt sokat meséltek nekem arról, hogy milyen különleges mérkőzésről van szó. Elképesztő érzés volt mindezt megtapasztalni. Hihetetlen hangulat uralkodott a Groupama Arénában, pláne azután, hogy a meccs végén megszereztük a győztes találatot. Örök élmény marad számomra. Célunk a zsinórban 18. győzelem az Újpest ellen, ezért fogunk küzdeni. Szeretnénk ezúttal is minél nagyobb intenzitással játszani. Fizikálisan, taktikailag és mentálisan is a legmagasabb szinten kell teljesítenünk, hogy nyerni tudjunk. Hatalmas kihívás, hogy legyőzzük riválisunkat. Mint mindig, ezúttal is nagy szükségünk van a drukkereink támogatására. A Malmö elleni mérkőzésen is megmutatták, mennyire szenvedélyesek, sokat segítettek nekünk. Tudjuk, mennyire fontos számukra a Ferencváros, s reméljük, vasárnap is győzelmet ünnepelhetünk velük.





