A Diósgyőr játékosai elégedettek.
Bényei Ágoston
A szöglet előtt a kipattanóra helyezkedtem, mint az esetek nagy többségében, és meglepve láttam, hogy az ellenfélből senki nem követi a példámat. Az edzéseken sokat gyakoroltam ezt a szituációt, ennek köszönhetően berögződött a mozdulatsor – labdaátvétel helyett kapásból el kell lőni -, és most odament a labda, ahová kellett. Igazából minden gól gól, de természetesen erre úgy fogok visszaemlékezni, hogy ez az eddigi karrierem eddigi legszebb gólja. A legtöbb csapat elégedett lehet, ha egy ponttal gazdagabban tér haza a Groupama Arénából. A másik oldalról megközelítve persze 3-0-ra vezettünk, és a félidőben is 3-1 volt az állás ide. Tudtuk, hogy nagyon nehéz lesz, ezért próbáltunk úgy kijönni a második félidőre, mintha 0-0 lenne az állás. Alapvetően jól álltuk a sarat, azonban időnként fókuszt tévesztettünk, amit a két kapott gól mutat, és még a VAR is mellénk állt. Igaz azt se felejtsük el, hogy nekünk is volt még helyzetünk. Ezért összességében azt mondom, hogy az egy pont is egy pont, ami az Üllői útról nagyon jó.
Huszár Marcell
Tökéletes az egy pont, még akkor is ha 3–0-ra vezettünk. Annak is örülök, hogy sikerült gólt szereznem a Ferencváros ellen. Köszönjük a szurkolóinknak, hogy rengetegen eljöttek és bíztattak minket.





