Kikaptunk a Győrbe „kihelyezett” Erste Liga meccsen – Turbucz Martin és Fodor Szabolcs értékelése mellett a meccs összefoglalóját is láthatod.

Férfi jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, 18. forduló
Fehérvári Hokiakadémia 2–1 (hu.) Ferencváros
Harmadok: 0-0, 0-0, 1-1, 1-0
Gólok: Brady

Beszámoló: Fradi.hu

Nagy K. (Arany)
Seregély, Helgesen – Turbucz, Brady, Keränen
Tyni, Kärmeniemi – Razumnyak, Mattyasovszky, Banga
Crespi, Haranghy – Tóth G., Bán, Németh
Mártonffy, Kárpáti, Bogáti

Turbucz Martin és Fodor Szabolcs a SportalTV-nek:

Fodor Szabolcs sajtótájékoztatója:

Fodor Szabolcs

Öt hátvéddel maradtunk a végére, sok emberhátrányban is voltunk, amelyet a kulcsjátékosoknak kellett kivédekezni. Majd megnézzük a videókat, hogy miben kell változtatni, hogy ne legyenek ilyen kiállítások, ezek sok energiánkat elvette, és eleve nem vagyunk sokan. Így nehéz, pláne, hogy pénteken is kevesen voltunk, akkor is sokat kivett belőlünk a meccs. Ami bennünk volt, azt kiadtuk magunkból, a speciális játékok megpecsételték a sorsunk, azzal jutottak előnyhöz, 3-3-ban pedig belőtték. Reméljük, vissza tudnak térni mielőbb a játékosaink – nem így néz ki –, dolgozunk tovább és mindenki ki fogja adni a maximumot magából, így csinálunk meg minden egyes napot.

Erste Liga