Az utánpótlás világbajnokságon nyújtott teljesítményükért.
A magyar U18-as női kézilabda válogatott a Kínában rendezett korosztályos világbajnokságon egészen a bronzmeccsig menetelt, ahol a franciákat legyőzve sikerült megszerezni a harmadik helyet. A nemzeti csapat három ferencvárosi játékosa, Papp Dorka, Balogh Veronika és Szeibert Anna teljesítményükkel kiérdemelték az Elnöki Elismerő Oklevelet, amelyet klubunk ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán adott át nekik.





