Hangulatos meccsen nagy küzdelemben nyertünk – Imre Bence, Lékai Máté és Pásztor István értékelt a győztes meccs után.

Férfi kézilabda, Európa Kupa, negyeddöntő, odavágó
Ferencváros 32-29 (17-15) Tatran Presov
Gólok: Imre 9, Bognár 6, Nagy 5, Lékai 4, Füzi 2, Mikita 2, Balogh 1, Debreczeni 1, Pető 1, Szepesi 1

Beszámoló: Fradi.hu

Imre Bence és Pásztor István mérkőzés utáni értékelése:

Imre Bence az NSOTV-nek és a SportalTV-nek:

Lékai Máté és Pásztor István a FradiMédiának:

Imre Bence

Elnézést szeretnék kérni mindenkitől a végén látott viselkedésemért, nem jellemző rám, sajnos ez a végén kijött belőlem. Davidovic az egész meccsen kicsit „túlgondolta” a dolgokat, nehéz tűrni, amikor egész meccsen a családodat szidják. Szerencsére jól ment a játék, hoztam azt, amit az előző héten az olimpiai selejtezőtornán, össze tudtam szedni magam. Mivel nem nagy előnnyel utazunk, ezért úgy kell belemenni a visszavágóba, mintha döntetlenről indulna a párharc.

Pásztor István

Csodálatos volt a hangulat, ilyen kellene minden bajnoki meccsünkön is, sokkal jobb így játszani, a csapat is feldobottabb ilyenkor. Összességében azt kaptuk az Eperjestől, amire készültünk, mindenki jól megoldotta a feladata nagy részét. A gyors lerohanásokat sikerült megfékeznünk, és a felállt támadás elleni védekezésünk is jól működött, miután a második félidőben már jól helyezkedtünk a beállóval szemben.

NSO