Fél nyolckor kezdünk az idegenbeli meccsen. Hajrá, Fradi!

Mezőkövesd 0-2 Ferencváros
Gólok: Marquinhos, Zachariassen

Vége, megérdemelt a győzelem, még ha egy kis szerencsénk is volt a kapufánál, de több helyzetünk volt, amikből kettőt ki is használtunk. Hétvégén visszakerülhetünk az első helyre!

90+3′ Marquinhos mégis megindul, majd Abu Fanihoz játszott, aki ráfordult és megcélozta a hosszút, Piscitelli csak nézi, mellé.

92+1′ Inkább eldugjuk a labdát az utolsó percekben.

90′ Négy perc a ráadás.

90′ Sárga lap
Abu Faninak is…

89′ A szabadrúgást Molnár kapura teszi, Dibusz védi.

89′ Sárga lap
Rossz becsúszásért, Marquinhosnak.

87′ Szöglet
Abu Fani küldi be, kiteszik a hazaiak, majd kontrázni is próbálnak, de megakad a támadásuk.

86′ Egy jónak tűnő lehetőséget tékozoltunk el, a végén még lesre is futottunk.

85′ Hazai csere: Babunski helyére Kállai érkezik, ő Zalán (Kevin eddig is a pályán volt).

83′ Csere: Besic – Baráth, Civic – Ramírez.

81′ Pesic!
Cissé játszik Marquinhoshoz, aki egyből beteszi Aleksandarnak, ő pedig rápörgeti – Piscitelli óriási bravúrral tolja szögletre a felső sarokba tartó labdát – a szögletből nem lesz helyzet.

79′ A kövesdi tizenhatoson belül ütközik Zachariassen és Piscitelli, majd a kontrából Drazic kerül ziccerbe, blokkoljuk a lövését és indulunk, ziccerben vihetnénk, de Berke lefújja és sárga lapot ad Kállainak, aki Marquinhos ellen szabálytalankodott.

78′ A tizenhatosunknál gurigázott a hazai csapat, végül Drazic megpróbált eljátszani egy büntetőt, nem ette meg Berke.

76′ Babunski próbálkozik, nem találja el a kaput.

73′ VAR-vizsgálat
Nézik, hogy Pesic hozzáért-e kézzel vagy sem az indítás előtt – érvényes a találat.

72′ GÓÓÓL!!!
Pesic teszi előre a labdát, amit Marquinhos fut be, majd visszacsel után betekeri a hosszúba!

70′ Csere: Gojak le, Makreckis be.

67′ Gojak gólt lő, de előtte kézzel „vette le”.

66′ Hazai csere: Ugrai váltja Cserit.

65′ Helyzet ott is, itt is
Előbb a Mezőkövesd vezet szép támadást, majd mi kontrázunk, végül Pesic lő az oldalhálóba.

61′ Csere: Katona – Abu Fani, Lisztes – Pesic.

60′ Ezt megúsztuk…
Drazic vesz le szépen egy indítást, majd átemeli Dibuszt, a labda a keresztléc tetejét találja el.

58′ Sárga lap
Zachariassen taktikai faultért kapja.

57′ Most Drazic lőtt rá egy beadást tizenötről, mellé.

54′ Szöglet
Piscitelli üti ki a betekert labdát.

52′ Sárga lap
Aaneba kapja, Drazic lerántásáért.

51′ Wingo beadását Lisztes fejeli az égbe.

49′ Nagy helyzet
Gojak Lisztest ugratja ki remekül, elviszi Piscitelli mellett is, de nem tudja elrúgni a labdát utána…

46′ Egyből támadást vezet a Mezőkövesd, Cseri beadását Dibusz lehúzza.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, az első percekben akadtak még technikai hibák a csapaték miatt, de utána jól alkalmazkodtak ehhez a csapatok, mi pedig gyorsan gólt is szereztünk, utána viszont kicsit biztonságibb játékra váltottunk, azért így is voltak helyzeteink, amikkel sajnos nem sikerült élni és azért Dibusznak is akadt dolga.

45+1′
Veszélyeztethetne a Mezőkövesd, de miután veszni látja a helyzetet, Babunski inkább feldobja magát, aztán mi is jöhetünk, Besic indítja Zachariassent, Kristoffer el is lövi a kapus mellett, de ismét résen van egy hazai védő és kirúgja a gólba tartó labdát.

45′ Egy perc a ráadás.

42′ Szöglet
Katona harcolta ki – Civic tekeri be, újabb szöglet, miután kifejelik. És még egy, most Piscitelli tolta ki a kapura tekert labdát. Ezúttal a túloldalról jön be a labda, ez most elment keresztben, Marquinhos pedig megállítja az induló kontrát.

40′ Vajda rúgta fejbe Zachariassent – bedobás… De végül Vajda kap egy sárga lapot.

37′ Dibusz!
Cseri lő a tizenhatos széléről, Dénes szépen védi. Utána még egy kis flipperezés is kialakul a kapunk előterében, végül felszabadítunk.

27′ Hazai szabadrúgás
Babunski lövi el a felugró sorfal alatt, pont Dibusz kezébe.

24′ Gojak…
Zachariassen pöckölése után Piscitelliről középre pattan, ahol Ameré lesz a labda, de nem talál be az üres kapuba, belevetődött az egyik hazai játékos.

23′ Hazai kontra
Szépen mennek el a kövesdiek, a végén a beadás nem volt pontos, így nem alakult ki helyzet, nem sokon múlott.

22′ Most Besic lő fölé tizennyolcról.

18′ A szabadrúgás kipattanóját Katona szedi össze, majd lő, fölé.

17′ Sárga lap
Gomis kapja, miután lerántotta hátulról a meginduló Katonát.

15′ Most Cseri rúgja fel teljesen feleslegesen Aanebát.

13′ GÓÓÓL!
Lisztes indul meg, majd Marquinhost ugratja ki, aki bead, a labdát nem tudja kifejelni Kállai, így Zachariassen besodorja a kapuba a hosszún!

11′ Hazai szöglet
Aaneba szerelte Drazicot – kifejeljük.

10′ Lisztes kétszer is lőni próbált, mindkétszer blokkolták a hazaiak.

8′ Újabb eladott labda…
Ami után Drazic emelte rá a labdát távolról, méterekkel tévedett.

7′ Hazai helyzet
Kétszer is eladtuk a labdát, majd Molnár ügyesen csapta be Civicet, végül Babunski lőtte rá, Dibusz fogta.

5′ Az első lövés Besicé, Piscitelli könnyedén fogja.

4′ Szöglet
Marquinhos indítása után léptek bele Civic beadásába, Eldar tekeri be, kifejelik.

3′ Molnár taposott rá Wingo lábára.

1′ Útjára indult a labda, mi végeztük el a kezdőrúgást.

19:28 Hamarosan kezdődik a mérkőzés, mi zöld-fehérben, a hazaiak kék-sárga mezben.

18:59 A mai csapatunk: Dibusz – Wingo, Aaneba, Cissé, Civic – Besic, Gojak – Marquinhos, Katona, Zachariassen – Lisztes
Cserék: Varga Á., Botka, Ramírez, Pászka, Makreckis, Esiti, Abu Fani, Baráth, Tokmac, Sigér, Pesic

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.