Fél hétkor kezdünk Székesfehérvárott. Hajrá, Fradi!
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: jégkorong, kibeszélő, Magyar Kupa
14 hozzászólás
Fél hétkor kezdünk Székesfehérvárott. Hajrá, Fradi!
Generálta a WordPress.com. motor
0,345 másodperc alatt 29 adatbázis lekéréssel.
Készült a Connections Reloaded és a Connections témára alapozva Peti módosításaival.
Újragondolta és megvalósította a CYCLONIQ Bt.
