Az angol League Oneban szereplő magyar válogatott játékossal beszélgettek.
A magyar válogatottban nemzetközi meccseken játszik, a Barnsley viszont jelenleg az angol harmadosztályban szerepel. Mennyire készíti fel ez a liga az EB-selejtezőkre?
Értem a kérdést, de erre csak annyit felelhetek, hogy minden héten és minden meccsen arra törekszem, hogy a legjobb formában legyek. Emellett, ha kell, természetesen a pluszmunkát is elvégzem a tréningek után. Nyilván nem egyszerű a helyzet, érzésem szerint magasabb osztályban kellene futballoznom, előrébb kellene tartanom, de akadnak olyan tényezők, amiket nem tud befolyásolni a futballista…Mire gondol?
Arra, hogy a nyáron a személyes feltételekről már mindenben megegyeztem a Watforddal, de a klubom túl sokat kért értem, ezért kútba esett az üzlet. Számomra a Watford volt a prioritás a nyáron, de az egyesület költségvetésébe nem fért bele a Barnsley által kért kivásárlási ár, ezért idővel másik jelölt után néztek. Sajnos sokáig elhúzódott a huzavona a két klub között, és mire kiderült, hogy az üzlet nem jön össze, a csapatok többségénél már kialakult a keret. Ezt követően kölcsönszerződésben gondolkodtunk, mert mindenképpen szerettem volna magasabb szinten futballozni, de a klubommal nem egyszerű tárgyalni… Így alakult, nem volt egyszerű, de nem volt más választásom, muszáj volt magamban helyre tenni a történteket, kiszellőztetni a fejemet, és arra koncentrálni, hogy a lehető legjobb teljesítményt nyújtsam a klubomban.Tavaly nyáron a Ferencváros érdeklődéséről is lehetett hallani. Volt esélye annak, hogy ezen a nyáron a magyar bajnokhoz szerződik?
Tartottuk a Fradival a kapcsolatot, de ennél többet nem szeretnék mondani.A teljes interjú: Sportal




