Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-0 Zalgiris Vilnius
Gólok: Traoré 2, Varga B.

Vége, remek játék, az eredmény nem tükrözi a különbséget, ismét ott vagyunk csoportkörben!

90′ 5 perc a ráadás

88′ Máté Csabát élteti a stadion.

83′ Lisztes készíti le a labdát Ramíreznek, aki fölé bombáz.

79′ Egy baloldali beadásból majdnem nagy vendéghelyzet lesz-

75′ Csere: Civic – Ramírez.

68′ Tokmac sarokkal hozná ziccerbe Lisztest, de túl erős a labdája.

63′ Csere: Ben Romadan és Lisztes áll be, Traoré és Abu Fani pihenhet.

63′ Pesity lép ki, nem lő, Traorét játssza meg, aki Tokmachoz passzol, ő lő, de a kapus kezébe.

59′ Pesity hatalmas ziccert hagy ki, Traoré bekotorja a lecsorgót, de most már a határbíró is jelez, a VAR pedig jóváhagyja.

54′ Ám mégsem gól… A VAR hosszú elemzés után érvényteleníti a találatot les miatt.

51′ GÓÓÓL!!!
Samy indítja egy hosszú labdával Traorét, Adama Pesityhez passzol, aki kapásból lő, a kapus bevédi!

47′ GÓÓÓL!!!
Labdát szerzünk, amivel Pesityet indítjuk, aki remekül hozza helyzetbe Traorét, Adama pedig nem hibáz, 3-0!

46′ Folytatódik a meccs, Marquinhost és Vargát Tokmac és Pesity váltja.

Félidő, teljesen megérdemelten vezetünk, akár több is lehetne közte. A hivatalos nézőszám: 12073.

45′ 2 perc a ráadás.

44′ Varga és Zachariassen forgatja meg a védőket, de nem lesz belőle veszélyes helyzet.

42′ GÓÓÓL!!!
Varga a labda mögött, panyenka szerű lövéssel váltja gólra a tizenegyest!

41′ Büntető
Egy szép passzolgatás után Zachariassent rúgják meg.

38′ Marquinhos sárga lapot kap egy remek szerelésért. Dini védi a szabadrúgást.

36′ Makreckis javítja Samy hibáját, majd megindul és Traorét hozza ziccerbe, aki a lövés helyett inkább passzol, megint túljátszottuk.

33′ A vendégek beadás száll el Oyewusi feje mellett.

25′ Marquinhos szép cselei után Traoré lő, szöglet.

22′ Golubickas cselei okoznak gondot, majd a vendégcsapat kapust cserél sérülés miatt.

12′ Szép támadást vezetünk megint, de túljátsszuk.

10′ Varga kap remek labdát, de nem tudja eltenni a kapus mellett.

8′ Traoré visszaadná a „kölcsönt” Vargának, de Barna nem lő, önzetlenül passzolna, így végül oda a helyzet.

5′ GÓÓÓL!!!
Varga kap jó labdát Zachariassentől, majd remekül indítja Traorét, Adama simán lefutja a védőjét, majd a kapuba helyezi a labdát Gertmonas mellett, 1-0!

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

19:59 A mieink zöld-fehérben, a vendégek feketében játszanak majd.

19:56 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, S. Mmaee, Abena, Civic – Sigér, Abu Fani – Marquinhos, Zachariassen, Traoré – Varga B.
Cserék: Varga Á., Ben Romadan, Tokmac, Esiti, Pászka, Cissé, Baráth, Wingo, Katona, Pesity, Lisztes, Ramírez

A stadionnál az NSOTV és a SportalTV is kérdezte a fradistákat és a litván szurkolókat (a lambadáról is).

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.