Fél nyolckor kezdünk Máltán. Hajrá, Fradi!

Hamrun Spartans 1-6 Ferencváros
Gólok: Varga B. 3, Abu Fani, Owusu, Zachariassen

Vége, egy nagyon jó második félidőt hoztunk le, remek egyéni teljesítményekkel.

90′ 4 perc a ráadás.

90′ GÓÓÓL!!!
Egyből ráléptünk a gázra egyből, Tokmac Traorét indítja, aki az alapvonalról centerez, a hosszún pedig Owusu passzolja be a hatodikat.

89′ Gól…
Egy lekészített labdát Montebello vág be húszról, Dénes jelzi a védőknek, hogy ez nem jöhetett volna át rajtuk.

87′ Egy 20 méteres lövést kell szögletre tolnia Dininek.

81′ Tokmac indul meg, majd Owusuhoz játszik, aki nem tudja eldönteni, hogy lőjön vagy passzoljon, egyiket sem teszi, oda a helyzet.

78′ Csere: Pászka jön Ramírez helyére.

76′ Traoré kerül remekül helyzetbe, Marchetti bravúrral tolja a keresztlécre a lövését.

72′ Most kapufát lő nagy helyzetben Varga.

66′ Csere: Cissé és Abu Fani megy le, Tokmac és Knoester jön be.

65′ GÓÓÓL!!!
Ismét Abu Fani – Varga, Barnabás pedig lemásolja az előző gólját, ezzel mesterhármast szerezve, 5-0!

62′ Újabb hatalmas helyzet egy remek kombináció után, most Traoré lövését védi Marchetti, akit ápolni is kell utána.

55′ Cserélünk: Owusu és Wingo jött Ben Romadan és Makreckis helyére.

55′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani pazar labdával indítja Vargát, aki Marchetti mellett kilövi a hosszú alsót, 4-0!

54′ Paintsil lő fölé.

53′ GÓÓÓL!!!
Ben Romadan – Traoré kényszerítőzés, majd Zachariassen lövés, de nem jut el a kapuig, a lecsorgót viszont Varga bekotorja, 3-0! Legyünk őszinték, eléggé lesgyanús volt, a VAR alighanem érvénytelenítette volna, ha lenne.

51′ GÓÓÓL!!!
Szép támadás után Abu Fani lő, Marchetti véd, a kipattanót Zachariassen csukafejessel értékesíti, 2-0!

50′ Egy szabadot tekernek veszélytelenül a kapunk fölé a hazaiak.

48′ Makreckis indul meg remekül, Vargával kényszerítőzik, de nem lesz belőle helyzet végül.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, eddig hozzuk a kötelezőt, vannak helyzeteink, de figyelni kell, mert nem veszélytelen az ellenfél.

45+2′ Dibusz ér ki egy jó indításra.

45′ 3 perc a ráadás.

45′ Makreckis kapott sárga lapot.

31′ Traoré arcába könyököl Prsa, sárga lap – ez is inkább piros volt.

28′ Makreckis indul meg, Traorét szökteti, aki Ben Romadanhoz centerez, „Dali” lő, Marchetti nagyot véd, majd megint Romadan adja be, ez is a kapusé.

26′ Makreckis egy szép csel után bead laposan, Traoré kapura teszi, Marchetti védi.

24′ Sigér bokájára taposnak rá, ápolni kell, de úgy tűnik, folytatni tudja – ha van VAR, ez piros lap lett volna…

17′ Romadan tartja meg remekül a labdát, Traorét indítja, aki 20-ról lő, a kipattanót Varga Zachariassennek készíti le, Kristoffer lövése fölé megy.

14′ A széleken igyekszik megfogni minket a hazai csapat, nem is veszélytelenül.

10′ Paintsil kerül ziccerbe, Dinibe lő – ezt megúsztuk.

6′ Samy fejel fölé egy szögletet.

3′ GÓÓÓL!!!
Egy hosszú labdát jól vesz le Varga Barnabás, majd leteszi, azt továbbpöcköljük, majd Abu Fani távolról bombáz a Spartans hálójába, óriási gól, 1-0!

1′ Mi kezdtük a mérkőzést. Az előzetes felálláshoz képest Abu Fani és Ben Romadan „helyet cserélt”.

19:28 A mieink fehér-zöldben, a hazaiak piros-feketében játszanak majd.

19:16 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, S. Mmaee, Cissé, Ramírez – Sigér, Ben Romadan – Zachariassen, Abu Fani, Traoré – Varga B.
Cserék: Varga, Őri, Knoester, Tokmac, Owusu, Gojak, Abena, Pászka, Baráth, Wingo, Marquinhos, Katona B.

Mérkőzés előtti hangulatjelentések: NSO, Origo.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.