Fél hatkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Mezőkövesd 1-0 Ferencváros

Vége, ismét vereséggel zárjuk a szezont…

90+1′ Zachariassenre esik rá a védő egy megkerülős csel után, Karakó nem fúj, a VAR megnézi, hogy büntető volt-e, nem hívják ki a sporit.

79′ Csere: Kaján helyén Auzqui folytatja.

76′ Tóth ugratja ki Zachariassent, aki Frederiksenhez játszik, a dán a kapusba passzol egy méterről – alighanem les is volt már.

73′ Gojak beadása megy el Zachariassen cipője mellett, nagy helyzet volt.

71′ Ivószünet és csere is: Frederiksen váltja Merciert.

69′ Piscitelli a lefelé csapódó labdát szögletre tolja.

68′ Mercier-t buktatják 20 méterre a kaputól.

66′ Drazsity fejel fölé egy beadás után.

65′ Zachariassen lő veszélyesen éles szögből, mellé…

58′ Mercier remek labdáját Zachariassen nem tudja centerezni. A kontrából Lehoczky lő, Sagalról szögletre pattan.

56′ Csere: Marquinhos, Tóth Alex <-> Esiti, Owusu.

56′ Sagal beadását teszi kapu mellé Abena.

53′ Mercier játszik a jó helyzetben lévő Gojakhoz, aki nem tudja átvenni a labdát.

46′ Folytatódik a mérkőzés, nem volt csere.

Félidő, napozós, békés szezonzáró zajlott, az utolsó percig…

45+1′ Gól…
Drazity bevágja a bal felsőbe, 1-0 oda.

45′ Knoester és Szécsi hoz össze egy tizenegyest…

41′ Drazity és Esiti harcol a labdáért, Karakó szabadot ad a tizenhatos közeléből – fölétekerik, Szécsi rajta volt.

39′ Mercier remekül indítja Lisztest, aki egy kötény után visszaadja Xaviernek – tízről a stadionból ki…

32′ Karakó most Owusut akasztja meg egy füttyel.

23′ A szöglet után Abena lövését mentik a gólvonalról.

22′ Mercier remek labdával Owusut játssza meg, Piscitelli lábbal ment szögletre.

19′ Megint Babunski, megint 18-ról, megint mellé.

18′ Babunski lő mellé 18-ról.

17′ Knoester ívelésével kerül ziccerbe Zachariassen – de les.

13′ Zachariassen centerez Mercier elé, aki a blokkba lő, a kipattanót Kaján tekeri fölé.

10′ Karakó megint… Lisztes remekül indul meg, majd letaglózzák: mehet tovább.

8′ Owusu ugratja ki szép csel után Lisztest, Krisz beadása pontatlan, Piscitelli kapuja előtt pattog a labda, lövés vagy fejes nincs.

3′ A szögletből kétszer a blokkba lőnek a hazaiak.

3′ Karakó megint vakon van, Esiti ellen ítél szabadot 27-re a kapunktól. A lövés a sorfalon megpattan, szöglet.

1′ A hazaiak indítják útnak a labdát.

17:28 A mieink csíkosban, a hazaiak kékben játszanak majd.

17:13 A mai csapat: Szécsi – Kaján, Knoester, Abena, Sagal – Esiti, Gojak – Zachariassen, Mercier, Lisztes – Owusu
Cserék: Dibusz, Kovacevic, Chyreme, Orosz, Auzqui, Marquinhos, Frederiksen, Tóth A., Trimboli

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.