Folytatás ma este Hollandia ellen.
Női vízilabda, Világkupa, selejtező, A-csoport, 2. forduló
Magyarország 17-11 Ausztrália
Negyedek: 6-2, 2-4, 5-1, 4-4
Fradista gólok: Gurisatti 3, Leimeter 1Beszámoló: Fradi.hu, MVLSZ, NSO
Bíró Attila
Sokkal jobban kezdtünk, mint tegnap. Az volt a kérésem, hogy nagyon agresszívan és keményen védekezzünk, szerencsére ez megvolt hét-nyolc blokkal. Támadásban végig sokkal koncentráltabbak voltunk, mint a tegnapi mérkőzés elején, és sokkal koncentráltabbak az ausztráloknál. Azt hiszem, az emberelőnyök kihasználása 80 % körüli, ami rendkívül jó arány. Ezen a meccsen fizikálisan is erősebbnek bizonyultunk, bár azt tudni kell, hogy az ausztrálok nagyon erősek főleg egy az egy ellen, ezért zónáztunk többet. Mindenkinek helyén volt a szíve, így kijött a tudásbeli különbség.





